یادداشت///

به خیانت هایتان در قبال «مس رفسنجان» پایان دهید/کرمانی ها به فکر راه دیگر برای صعود باشند

 • شناسه خبر: 60186
به خیانت هایتان در قبال «مس رفسنجان» پایان دهید/کرمانی ها به فکر راه دیگر برای صعود باشند

پس از ایجاد حواشی زیاد برای تیم مس رفسنجان و حمایت های بیجا از تیم کرمانی فقط همین مانده که به صراحت اعلام کنند امتیاز تیم رفسنجانی را به کرمانی ها بدهند که برود در لیگ برتر توپ بزند و مس رفسنجان برای همیشه به کما برود.

پس از ایجاد حواشی زیاد برای تیم مس رفسنجان و حمایت های بیجا از تیم کرمانی فقط همین مانده که به صراحت اعلام کنند امتیاز تیم رفسنجانی را به کرمانی ها بدهند که برود در لیگ برتر توپ بزند و مس رفسنجان برای همیشه به کما برود.

به گزارش روراستی، تیم فوتبال مس رفسنجان از ابتدای لیگ تاکنون با تلاش فراوان و با نظمی مثال زدنی در لیگ برتر توپ زده و علی‌رغم اینکه سال اول حضورش در بزرگترین لیگ فوتبال کشور است، توانسته خودش را در حد لیگ برتر ظاهر کند.

اگرچه شکست هایی هم داشته اما بدون حاشیه به راه خود ادامه داده و در پی جبران شکست هایش پیروزی هایی ارزشمند کسب کرده به طوری که تا بالای جدول هم خیز برداشت و اکنون تقریبا میانه جدول است.

اما اگرچه مس، از حواشی به دور بوده، اما هربار از سوی تیم دیگر استان که خود را در حد و اندازه تیم مس رفسنجان می داند، حاشیه هایی به برکت وجود مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیر تیم کرمانی برای مس رفسنجان ایجاد شده که البته خنثی شده و مس بازهم به برکت نام سرداران بزرگ و فاتحان اروند، دلش را به خون شهیدان شهرش گره زده و با تلاش فراوان جواب خیات ها را با صبوری داده است.

اما سوءاستفاده از نام سردار دلها برای بعضی مدیران و اینکه بخواهند به خاطر سردار سلیمانی به هر قیمتی تیم کرمانی را لیگ برتری کنند هم جای تأسف دارد، اینکه قسم خورده اند مس کرمان را به لیگ برتر ببرند، اما مس ضعیف است و مدیران ناکارآمدی دارد، که هر بار استعفای صوری می دهند و دوباره در تیم نمایان می شوند، نمی تواند راه حل باشد بلکه حضور مدیر و سرمربی و کادر فنی و…کاربلد می تواند راه نجات یک تیم باشد که بتواند خود را بالا بکشد و راه ورودی به لیگ برتر باز کند که این را هر اهل فن، حتی خودشان هم می دانند.

اما زمانی که می بینند نمی شود! از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گرفته تا سایر آقایان که دستی بر آتش دارند به قصد تضعیف تیم مس رفسنجان ورود می کنند و هر کاری می کنند که رفسنجانی ها به حاشیه بروند و کرمان در متن بماند؛ در حالی که مس متعلق به رفسنجان است اما سرمایه هایش به تاراج شهرهای دیگر می رود. فقط همین مانده که به صراحت اعلام کنند امتیاز تیم رفسنجانی را به کرمانی ها بدهند که برود در لیگ برتر توپ بزند و مس رفسنجان برای همیشه به کما برود.

نکته قابل تأمل دیگر اینکه چرا وقتی که یک مدیر در باشگاه کرمانی توان اداره باشگاه را ندارد به هر قیمتی او را حفظ می کنند همچنین یک سرمربی یا کادر فنی و…، شاید تغییر بتواند راهی برای فرار از شکست های پی در پی یک تیم باشد.

اما نکته جالب توجه اینکه؛ این روزها هجمه های زیادی را علیه مدیر مس کرمان شاهدیم که کارشناسان فن او را یک صداوسیمایی کاربلد و فوتبالی ناکارآمد می دانند و تغییر در مدیریت و یا سرمربی را راه نجات مس کرمان.

اما هرچه هست، تیم مس رفسنجان با اقتدار در لیگ برتر توپ خواهد زد و نمی گذارد اینگونه مسائل آن را به حاشیه ببرد و به گفته مدیرعامل صبور و با متانت مس رفسنجان تلاش تیم بر این است که از جایگاه دهم به بالا قرار گیرد و سال دوم حضورش در لیگ برتر را مقتدرانه تر پیش ببرد.

امیدواریم تیم پرحاشیه مس کرمان هم برای نجات از سقوط فکر اساسی کند و مدیرعامل شرکت مس ایران هم به بی مهری هایش در قبال مس رفسنجان پایان دهد.

از مسؤولان رفسنجانی به ویژه نماینده محترم همچنان خواستار پیگیری مسائل تیم فوتبال مس رفسنجان هستیم تا جلوی ناحقی ها و خیانت ها به این تیم گرفته شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
خیانت سعد محمدی لیگ برتر مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مس رفسنجان مس کرمان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حمید

  آقای سعدمحمدی به خیانت هایت پایان ده والا پایان کار میبینی

  پیرایش مو قشنگ

  ای خدا پدرتو بیامرزه حرف دل همه مردم رفسنجون رو زدی👏 نزارید این کرمونی های مفت خور و پلید حق مردم رفسنجان رو پای مال کنند. پولمون که چندین ساله دارن میخورن فوتبال شهرمون هم نابود کنن این دیگه ته نامردی...به مقامات بالا دست گزارش بدید بخدا