معاون استاندار کرمان:رفسنجان در خط قرمز بحران آب است

  • شناسه خبر: 6052
معاون استاندار کرمان:رفسنجان در خط قرمز بحران آب است

معاون توسعه وپشتیبانی نیروی انسانی استانداری کرمان گفت:رفسنجان بدترین وضعیت در بین شهرهای استان را دارد وبه خط قرمز بحران آب رسیده است به گزارش روراستی:دکتر گرامی عصر چهارشنبه در جمع دانشگاهیان ولیعصر رفسنجان افزود:شهرستان رفسنجان در یک مقطع زمانی به دلیل حضور پر رنگ خیران هیچ بودجه ای ازدولت نمی گرفت وامروز نیز به […]

معاون توسعه وپشتیبانی نیروی انسانی استانداری کرمان گفت:رفسنجان بدترین وضعیت در بین شهرهای استان را دارد وبه خط قرمز بحران آب رسیده است

به گزارش روراستی:دکتر گرامی عصر چهارشنبه در جمع دانشگاهیان ولیعصر رفسنجان افزود:شهرستان رفسنجان در یک مقطع زمانی به دلیل حضور پر رنگ خیران هیچ بودجه ای ازدولت نمی گرفت وامروز نیز به حضور خیران نیازمندیم.

P127018400

وی تصریح کرد:دست سرمایه گذاران را می بوسیم وبرای آن ها فرش قرمز پهن می کنیم واز خیران می خواهیم در سرمایه گذاری هم پیش گام باشند.

گرامی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی کلمه ای به نام ریاست نداریم تصریح کرد:مسئولیت جایگزین ریاست شده وهر کس مسئولیتی قبول می کندباید شب وروز در راه خدمت کردن تلاش کند.

وی خاطر نشان کرد:دانشگاهها باید از موازی کاری خودداری کنند و زنجیره ای متحد تشکیل دهند و هر دانشگاه در یک زمینه فعال باشد زیرا توسعه کمی دانشگاهها به مرحله ای رسیده که مدرک ها بی ارزش شده اند.

وی اذعان داشت:وضعیت بحران آب در رفسنجان از همه نقاط استان بدتر است وبه خط قرمز رسیده و دانشگاهها باید با تحقیقات خود راههایی برای مصرف بهینه وصرفه جویی ورفع بحران پیشنهاد دهند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
بحران آب خط قرمز رفسنجان روراستی معاون استاندار
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • زارع

    سلام/ مطلب جالبی بود با عنوان باب این روزها مطالب بیشتری از این دست بگذارید. ممنون از کشکوئیه هستم