برای معرفی شهردار رفسنجان؛

پاسخ شورای ششم در مقابل سفارش مداح معروف چه خواهد بود؟!

 • شناسه خبر: 60638
پاسخ شورای ششم در مقابل سفارش مداح معروف چه خواهد بود؟!

چهار نفر از منتخبین شورای ششم در پاسخ به دعوت یکی از مداحان معروف شهر رفسنجان گرد هم جمع شدند تا فردی خاص از سوی آقای مداح به عنوان شهردار رفسنجان معرفی شود، که باید دید پاسخ شورای ششم در روزهای آینده به این سفارش چه خواهد بود.

چهار نفر از منتخبین شورای ششم در پاسخ به دعوت یکی از مداحان معروف شهر رفسنجان گرد هم جمع شدند تا فردی خاص از سوی آقای مداح به عنوان شهردار رفسنجان معرفی شود که باید دید پاسخ شورای ششم در روزهای آینده به این سفارش چه خواهد بود.
به گزارش روراستی، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد و منتخبین با رأی مردم معرفی شدند، اما اینکه آیا اعضای منتخب شوراها روی حرف ها و قول و وعده هایی که به مردم داده بودند تا جلب رأی کنند، می مانند یا خیر که همین ابتدای کار با رفتارهایی که از خود نشان می دهند، می توان قضاوت کرد.
جمع چهارنفره ای از اعضای منتخب شورای ششم به دعوت یکی از مداحان هیأت های مذهبی شهر رفسنجان دور هم جمع شده تا در خصوص پیشنهاد این مداح برای معرفی یک فرد خاص به عنوان شهردار رفسنجان با هم گفت وگو کردند.
اما اعضای محترم شورا هم باید به درستی بر این نکته واقف باشند که بر اساس تخصص، رزومه کاری و عملکرد مفید، فردی را بر مسند شهرداری رفسنجان بنشانند که جهادگونه در خدمت مردم و شهر باشد تا اعتمادی که مردم به این منتخبین کردند، خدشه دار نشود و در انتخاب شهردار ملاک های اصلی را مدنظر قرار دهند، تا سفارش دوستان!
نکته دیگر اینکه؛ در شأن کسی که عمرش را در راه خدمت به امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) گذرانده، نیست که از این جایگاه مایه بگذارد و در اینگونه مسائل دخالت کند؛ کمااینکه در ایام انتخابات هم از خود لیستی ارائه کرد همچنین در تخریب یکی از اعضای شورا که مردم بازهم به او رأی دادند، از هیچ تلاشی دریغ نکرد!، بنابراین باید مراقبت کرد که خدایی نکرده دستگاه امام حسین (ع) هم به جایگاه سهم‌خواهی خادمانش مبدل نشود.
اما اعضای شورای شهر زمانی که از مردم رأی می خواستند، برنامه های خود ارائه کردند، مردم هم به برنامه های آنها رأی دادند و انتخاب شان کردند تا شاهد تحول در شهر باشند، که متأسفانه گاهی می شنویم برخی از این اعضا خیز برداشتند تا در ادارات به جایگاه و منصبی دست پیدا کنند که این در واقع توهین به مردم است.
زمانی که فردی وارد انتخابات شورا می شود باید فقط به عضویت در شورا و گشودن گره از کار مردم در حوزه کاری فکر کند، نه اینکه از قبل خودش را برای رسیدن به یک جایگاه مدیریتی آماده کند و از این فضا سوءاستفاده کرده تا به هدفش برسد، چنان که شورای پنجم علی رغم حواشی که داشتنند، اما تنها به کار در شورا بسنده کرده و دندان به پست ها و جایگاه های مدیریتی در شهر تیز نکرده بودند.
سخن پایانی اینکه؛ افراد نباید از جایگاه خود سوءاستفاده کرده و برای منتخبین شورا دیکته بگویند و منتخبین محترم هم نباید دیکته بنویسند و شورای اسلامی شهر رفسنجان محل سفارش و سیاسی کاری شود که باز هم چوب این عملکردها بر تن مردم بخورد.
انتهای پیام/

برچسب ها:
سفارش شهردار رفسنجان شورای ششم مداح معروف منتخبین شورا
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محسن

  شما از مفاد صحبتهای اون جلسه با خبر هستید؟

  محسن زینلی زاده

  بهترین گزینه برای پست شهردار رفسنجان دعوت مجدد آقای عظیمی زاده است! رفسنجان هرگز چنین شهرداری را به چشم ندیده و نخواهد دید! خدا لعنت کند اونهایی که با پاپوش درست کردن باعث رفتن ایشان و خیانت به رفسنجانیها شد

  رضا

  واقعا جای تأسف. که یک مداح تو زمینه ای که به اون ربطی نداره دخالت میکنه 😔