توجه به «ورزش» یکی از ابعاد مهم مجموعه مس است

  • شناسه خبر: 62017
توجه به «ورزش» یکی از ابعاد مهم مجموعه مس است

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جمع اعضای تیم کارگری مس سرچشمه رفسنجان گفت: اگر باید در تولید، فروش، توسعه و … پیشرفت داشته باشیم، ورزش هم یکی از ابعاد مجموعه مس است و خوشحال کننده است که تیم مجموعه پرسنلی شرکت مس توانسته افتخار قهرمانی جهان را کسب کند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جمع اعضای تیم کارگری مس سرچشمه رفسنجان گفت: اگر باید در تولید، فروش، توسعه و … پیشرفت داشته باشیم، ورزش هم یکی از ابعاد مجموعه مس است و خوشحال کننده است که تیم مجموعه پرسنلی شرکت مس توانسته افتخار قهرمانی جهان را کسب کند.

به گزارش روراستی، دکتر اردشیر سعدمحمدی امروز در جلسه ای در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خطاب به اعضای تیم کارگری مس سرچشمه رفسنجان که در مسابقات جهانی امارات قهرمان شدند، اظهار کرد: حضور شما در این جام باعث افتخار نظام بود و اینکه نام و پرچم جمهوری اسلامی ایران را در منطقه به اهتزاز درآورید و قطعا این خبر در جهان پخش شد، جای افتخار و خوشحالی دارد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تصریح کرد: این افتخاری که نصیب شما و شرکت مس شد باید ادامه دار باشد. ما باید درهمه زمینه ها به طور متوازن رشد کنیم.

وی ادامه داد: اگر باید در تولید، فروش، توسعه و … پیشرفت داشته باشیم، ورزش هم یکی از ابعاد مجموعه مس است و خوشحال کننده است که تیم مجموعه پرسنلی شرکت مس توانسته این افتخار را کسب کند؛ چون از دل بچه های کارگری است و این موفقیت که به دست می آید، حاصل تلاش و زحمات تک تک شماست.

سعدمحمدی یادآور شد: اینکه مس لیاقت این را دارد به عنوان برترین شرکت کشور جایگاه خود را به نمایش بگذارد، غیرقابل انکار است و سلامتی روح و روان همه شما و مجموعه کارکنان می تواند در این موضوع موثر باشد و سلامتی روح و روان با ورزش می تواند کمک دهنده این مسیر باشد.

وی ابراز کرد: با توکل بر خدای بزرگ می توانیم در مسیرمان موفق باشیم و آینده جوانانی که به دنبال کار هستند را رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به اینکه توسعه شرکت ناشی از زحمات همه بوده و تمام منابعی که اتفاق می افتد صرف توسعه است، اضافه کرد: توسعه ایجاد اشتغال می کند، کارهای دیگری در استان اتفاق می افتد و اقتصاد ملی رشد می کند و این افتخار است که انسان هم زندگی خودش بگذرد، هم در زندگی دیگران و اقتصاد ملی کشورش مؤثر باشد.

حضور نماینده مجلس در جمع اعضای تیم قهرمان کارگری مس سرچشمه رفسنجان

حجت الاسلام دکتر حسین جلالی امروز در جمع اعضای تیم مینی فوتبال کارگری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: کسب این قهرمانی موجب خوشحالی مردم شد و شما مایه افتخار ما هستید و اینکه همه اعضای تیم، جامعه کارگری مس بودید، افتخاری بزرگتر از افتخاری است که برای کشور ایجاد کردید.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، اعضای تیم کارگری مس سرچشمه رفسنجان را مایه عزت و سربلندی جامعه کارگری شهرستان دانست و حضور دو فرزند بزرگوار شهیدان عباس آبادی و حاج باقری در جمع این تیم را از برکات و سرمایه های این تیم برشمرد که در کنار هم این افتخار را برای ایران اسلامی و به ویژه رفسنجان به ارمغان آوردند.

وی با آرزوی موفقیت روزافزون برای این تیم، خواستار تلاش مضاعف و درخشش در تمام میادین ورزشی شد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
تیم کارگری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان سعدمحمدی شرکت مس ورزش
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :