یادداشت///

تجلیل از فرزند «شهید» با طعم نیش و کنایه در رفسنجان

 • شناسه خبر: 62064
تجلیل از فرزند «شهید» با طعم نیش و کنایه در رفسنجان

مراسم تجلیل فرماندار از فرزندان شهدای شاغل در وزارت کشور در رفسنجان با حاشیه هایی همراه بود.

مراسم تجلیل فرماندار از فرزندان شهدای شاغل در وزارت کشور در رفسنجان با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش روراستی، مراسم تجلیل فرماندار از فرزندان شهدای شاغل در وزارت کشور در رفسنجان، برگزار شد و حواشی‌ای داشت که در اینجا با ذکر مقدمه ای جهت یادآوری، به آن می پردازیم.

با توجه به اینکه این پایگاه خبری در راستای انجام رسالت خطیر خود  همچون دیگر رسانه ها اخبار شهرستان را منتشر می کند تا مخاطبان در جریان اطلاعات شهرستان قرار بگیرند، برخی موضوع‌ها و اتفاقات، حاشیه مراسم ها و یا غیر مراسم ها، زیر ذره بین روراستی قرار گرفته و تبدیل به یادداشت و گزارش می‌شود که این هم در راستای همین رسالت بوده و هیچگونه غرض‌ورزی و حب و بغض در انتشار مطالب این پایگاه خبری وجود ندارد.

در جریان انتقال یکی از کارمندان رسمی وزارت کشور از فرمانداری رفسنجان به دانشگاه ولیعصر (عج)، علی‌رغم کمبود نیرو در فرمانداری، و انتشار یادداشتی در این خصوص در روراستی، فرزند یکی از شهدای گران‌قدرمان که  مدتی در مرخصی بوده و از این جریان بی‌خبر، پس از حضورش در محل کار، موضوع را از طریق گروهی که همکارانش در آن عضو هستند، پیگیری می‌کند و جویا می شود که کدام یک از همکاران قرار است به دانشگاه منتقل شود و به گفته وی هیچ غرض و هدفی پشت سوالش نبوده است.

اما در روزی که قرار بود فرزندان شهدا به‌مناسبت هفته دفاع مقدس (با تاخیر) تجلیل شوند، این فرزند گران‌قدر شهید با نیش و کنایه‌های فرماندار شهرستان مواجه می‌شود که این نیش و کنایه ها ناشی از همان سوالی بوده که فرزند شهید در گروه مطرح کرده است و نشان می دهد فرماندار از این سوال که دوباره موضوع را داغ کرده بود، ناراحت است.

در نهایت این برخورد فرماندار موجب دلگیری فرزند شهید شده و سالن را ترک می‌کند.

در حالی که همه ما جایگاه مسؤولیتی، امنیت، عزت و هر آن‌چه در جمهوری اسلامی رقم خورده را مرهون برکت خون شهدا هستیم و در زبانها سخن از تکریم خانواده شهدا جاری می‌ کنیم، چنین برخوردهایی دور از شأن یک شخصیتی که خود در کنار شهدا جنگیده و به مقام جانبازی هم نائل شده است، می‌باشد.

اما از آنجا که تا کنون کارکنانی از فرمانداری درخواست انتقال دادند و با درخواست شان موافقت نشده، دلیل موافقت با رفتن رئیس دفتر فرماندار در آستانه پایان فصیحی هرندی و بازگشتش (به گفته خودش) به دانشگاه، شائبه برانگیز شده است.

طی مدتی که فصیحی هرندی سکان مدیریت شهرستان رفسنجان را در دست گرفته است، حاشیه های مدیریت اجرایی ضعیف شهرستان کم نبوده است و رد سیاسی کاری، تقریبا در تمام مسائل شهرستان به چشم می خورد!

اما گذشته از این حواشی که در گزارش مبسوط و مستندی که به زودی منتشر خواهیم کرد و به آن خواهیم پرداخت، امیدواریم بزرگداشت شهدا و تجلیل از خانواده‌های آنان در عمل نمود کند و رنجش خاطری برای فرزندان شهدا ایجاد نشود که دل پدرانشان هم برنجد!

انتهای پیام/

برچسب ها:
تجلیل فرزندان شهدا فرمانداری فسنجان فصیحی هرندی
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • جوان انقلابی

  آقای فرماندار از دوجهت آزاده هست یکی از جهت اسیر بودن دوران جنگ ، دیگری از جهت اینکه برای مدیریت از هفت دولت آزاااده!!!! صد رحمت به علیار اسکندری

  بچه ی انقلاب

  آقای دکتر فرماندار لطفا با یک خداحافظی شیرین خوشحالمان کن دمت گررررم مررد!!

  بچه ی انقلاب

  به آقای فرماندار بفرمایید که لطفا با یک خداحافظی خوشحالمان کن!

  دل شکسته از مردمان وطن

  در این کشور در این زمان که کرونا دامن گیر همه دنیا شده زیاد می شنویم که کرونا فقط برای کسانی تمام می شود که با کرونا عزیزی را از دست نداده اند حال اینکه کرونا با رعایت های شخصی تا حدودی ‌قابل کنترل بود واما جنگ در وقتی که با در کف قراردادن جان خود خواستند که مردمشان کمتر اسیب ببینند شهید نامیده شدند و بازماندگانشان خار در چشم مردم چرا که دولت برایشان حق و حقوقی قائل شد و انها شدند سیبل شلیک با کنایه ها و زخم زبانها ،حال حتی شهید ستیزی در نامگذاری کوچه ها و خیابان های شهر با نام شهید نیز مشهود است در حالی که اهالی محله متقاضی نام شهیدی بر کوچه یا خیابان بدون نام خود هستند شهرداری و عوامل نامگذاری به هر بهانه ای سرباز می زنندحال انکه اگر همین ایثارگران در جبهه ها نبودند پایه میز این افراد بجای قرار گرفتن بر روی خون شهدا و حق ایثارگران معلوم نبود در کدام توطئه های دشمن غرق شده بود.