یادداشت؛

همنشینی توجیه ناپذیر اعضای دفتر نماینده با محکوم «فتنه» در رفسنجان

 • شناسه خبر: 63119
همنشینی توجیه ناپذیر اعضای دفتر نماینده با محکوم «فتنه» در رفسنجان

جلسه ای با عنوان توسعه و سرمایه گذاری، جمعه شب با حضور مسؤولان بخش کشکوئیه و نمایندگانی از دفتر حجت الاسلام جلالی به محوریت یکی از محکومان فتنه در تالار ولیعصر (عج)کشوئیه برگزار شد!

جلسه ای با عنوان توسعه و سرمایه گذاری، جمعه شب با حضور امام جمعه کشکوئیه، مسؤولان بخش کشکوئیه و نمایندگانی از دفتر حجت الاسلام جلالی به محوریت یکی از محکومان فتنه در تالار ولیعصر (عج)کشوئیه برگزار شد!

به گزارش روراستی، سال ۱۳۸۸ بود که به دلیل نتیجه انتخابات که به مذاق بعضی ها خوش نیامد، فتنه ای در کشور به پا شد و در روز عاشورا بی حرمتی به ساحت مقدس ائمه اطهار (ع) توسط عده ای سازمان یافته که دستور از برخی که اکنون کفن پوسانده اند و برخی در حبس خانگی به سر می برند و عده ای همچنان جولان می دهند، اما محکوم به فتنه هستند، صورت گرفت.

اما یکی از سران فتنه و از تندروهای افراطی که روی او، سنگ پای قزوین را کم کرده است، با تشکیل جلساتی به بهانه سرمایه گذاری و توسعه، عده ای از مسؤولان خواب و غافل را گرد هم جمع می کند و از این غفلت بهره برداری سیاسی کرده و معمولا با توجه به اینکه عملا جلساتی که او برگزار می کند، خروجی هم نداشته، به گونه ای به ریش آقایان هم می خندد و تا جلسات بعدی،  مسؤولان خواب و غافل را به خدا می سپارد.

کمااینکه در دوران امام جمعه سابق رفسنجان و نماینده وقت و جمعی از مسؤولان، نظیر این جلسه برگزار و سفره ای پهن شد و آقایان نمک گیر شدند، اما عملا نتیجه آن جلسات صفر بود.

گذشته از عنوان اینگونه جلسات و خروجی آن، مسؤولان بخش اعم از امام جمعه و… آن قدر مستأصل شده بودند که بخواهند برای توسعه بخش دست نیاز جلوی فتنه گران دراز کنند؟

یا اینکه افراد در زمان انتخابات شعار تند علیه سران و محکومان فتنه سر می دادند و آن ها را محکوم می کردند، امروز شعارهای انتخاباتی خود را فراموش کرده و اقتضای زمان را بهانه هم نشینی با محکومان فتنه می کنند و می گویند نباید از واقعیت های جامعه دور بود، که این تناقض در شعار و عمل آقایان بحث برانگیز است.

حداقل انتظار می رفت علاوه بر پایبندبودن به شعارهای انقلابی در زمان انتخابات، اکنون که عنوان ریاست مجمع نمایندگان انقلابی استان کرمان هم که به نماینده خانه ملت رسیده، محکم پای شعارهای خود بایستد و از فرستادن نماینده به این جلسات امتناع کند و برای توسعه یک بخش به دنبال سرمایه گذارانی باشد که مهر فتنه بر پیشانی خود نداشته باشند.

امید است آقایان نمک گیر نشده باشند و برای احترام به رأی ملت و جامعه انقلابی شهرستان، در چنین جلساتی که توجیه ناپذیر است، شرکت نکنند چراکه آن طور که طی این سال ها به اثبات رسیده، هدف اصلی از برگزاری چنین جلساتی گرفتن ماهی از آب گل آلودی ست که در سایه همین غفلت ها به وجود می آید نه توسعه و … .

انتهای پیام/

برچسب ها:
انجمن سینمای جوان رفسنجان حسین مرعشی سران فتنه فتنه 88 کشکوئیه محکومان فتنه
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • abbasabdolahi3349@gmail.com

  شماکه اینقدر حرف از انقلاب اسلامی میزنید جرا اسم این آقای به قول شما محکم به فتنه نمی گویید نامه بشناسند که نتواند از گل آلود ماهی بگیرد و دیگر اگرجلسه برگزار کرد کسی شرکت نکند

  مجتبی

  دمت گرم کاربر استاد انقلابی حرف دل مردم بصیر رو زدی

  م

  پیش بینی می شد خیلی دور از انتظار نبود

  استاد انقلابی

  هر چه زمان بیشتر می گذرد بیشتر متوجه می شوم که سایت تحلیلی روراستی؟! آگاهانه یا جاهلانه در درصد تخریب دولت خدمتگذار و چند پاره کردن افراد جامعه و تفرقه و در راستای منافع دشمنان ملت و انقلاب گام بر می دارد. نویسندگان و اتاق فکر سایت روراستی به خود امده و اصلاح شوید. البته اگر گماشته نیستید؟!

  علی

  سلام مگه نمیدونید اینا ازپشت همه باهم هستن رفیق قدیمی ان.چه توسعه ای فقط خالی بنده نمایندست.الان جکار کرده فقط حرف.اگه راست میگه اقای جلالی بره به شفافیت آرا تو مجلس رای بده.یکمم قرآن بخونه🤣

  محمد

  اسم این محکوم فتنه را بنویس تا ماهم با این فرد همنشینی نکنیم این چطور اطلاع رسانی است؟