یادداشت؛

برخورد فرماندار رفسنجان با «خبرنگاران» در اولین شورای اداری

 • شناسه خبر: 63345
برخورد فرماندار رفسنجان با «خبرنگاران» در اولین شورای اداری

فرماندار رفسنجان در اولین جلسه شورای اداری با لحنی توهین آمیز خبرنگاران را  سرجایشان هدایت کرد.

فرماندار رفسنجان در اولین جلسه شورای اداری با لحنی توهین آمیز خبرنگاران را  سرجایشان هدایت کرد.

به گزارش روراستی، امروز اولین جلسه شورای اداری اکبر پورمحمدی در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار  شهر ما که از ابتدا تا انتهای جلسه ماسک بر صورت نداشت، زمانی که نوبت به سخنرانی اش رسید، با لحنی توهین آمیز خبرنگاران را سر جایشان هدایت کرد.

وی با این جملات که خبرنگاران زود عکس بگیرند بروند، من کار دارم، حرف دارم دیگر نیایند، و نیز بنشینند، عکس هایتان را گرفتید بگذارید من کارم را انجام دهم و با مسؤولان حرف بزنم، سخنانش را با تشکر می کنم که شرکت می کنند اخبار و اطلاعات را بازتاب می دهند، ادامه داد.

اما جناب آقای پورمحمدی! عکاس خبری حرفه اش ثبت وقایع زنده است، فردی که چنین عکاسی را انجام می دهد، عکاس خبری نامیده می شود. عکاس حرفه ای می تواند با گرفتن عکس های خاص، احساس آن لحظه را به مخاطبان نشریات، مجلات و روزنامه ها منتقل کند. معمولا، عکاس خبری از طیف وسیعی از تکنیک های عکاسی برای گرفتن، ضبط و ذخیره عکس استفاده می کند. هچنین، او با استفاده از این تکنیک ها می تواند  عکس های زیادی از زاویه های مختلف گرفته و مخاطب های زیادی را جذب کند، همینطور برای سوژه های مختلف.

صرفا جهت اطلاع فرماندار از تعریف عکاس خبری!

یادآور می شویم که در جلسات سران نظام هم عکاسان خبری زیادی حضور دارند، ضمن اینکه شهرستان رفسنجان هم رسانه های زیادی دارد که هرکدام یک عکاس خبری دارند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تشر فرماندار شورای اداری عکاس فرماندار رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • نادر

  رفسنجان طی سالهای اخیر یک فرماندار شجاع و پر تلاش که بتواند شتابی در پیشرفت شهرستان ایجاد کند نداشته . آقای پور محمدی هم که قبلا" امتحانش را داده بنظرم عملکردش قابل قبول نبوده . عدم تخصص و خلاقیت در مدیران شهرستان ما باعث شده سالها در جا بزنیم .

  رضا

  تازه کجاش دیدن خبر نگاران کجاش درست هست که اینجاش درست باشد من نمیدونم یک آموزگار آموزش وپرورش چند سال می تواند بعد از بازنشستگی کار کند اما یک معلم که سی سال خدمتش تمام شد باید برود کنار زمانی که ایشان شهردار بودند چند نفر مشاور از آموزش وپرورش همراه‌شان می کردند حالا که سکان فرمانداری را بهشون دادند چند نفر را می‌برند فرمانداری

  Nima

  استاد انقلابی شما نمیخواد از آب گل آلود ماهی بگیری خواهشا... آزاده مظلومتونم دیدیم ...

  استاد انقلابی

  خود کرده را تدبیر نیست. وقتی قدر آزاده مظلوم، دکتر هرندی را ندانستید و مدام خبرهای زرد در مورد ایشان منتشر می کردید باید عاقبت کار را می دانستید. باش تا صبح دولت بدمد، کین هنوز از نتایج سحر است!