یادداشت؛

سرشاخه های «انجمن حجتیه» در رفسنجان چه کسانی هستند؟

  • شناسه خبر: 63637
سرشاخه های «انجمن حجتیه» در رفسنجان چه کسانی هستند؟

انجمن  حجتیه، انجمنی است که به شدت در حال گسترش بوده و آدم های به ظاهر مومن که در واقع ضدانقلاب و ضد ارزش های اسلام ناب هستند در آن عضویت دارند و فعالیت می کنند.

انجمن  حجتیه، انجمنی است که به شدت در حال گسترش بوده و آدم های به ظاهر مومن که در واقع ضدانقلاب و ضد ارزش های اسلام ناب هستند در آن عضویت دارند و فعالیت می کنند.

به گزارش روراستی، انجمن حجتیه، از چند دهه قبل از انقلاب اسلامی با عنوان انجمن ضدبهائیت و بعد از انقلاب با عنوان انجمن حجتیه تشکیل شد و کم کم در نقاط مختلف کشور گسترش یافت و در رفسنجان هم این انجمن فعال است.

اما انجمن حجتیه امروز چه کارهایی می کند و چه فعالیت هایی را در مسیر اهداف خود ترسیم کرده است.

یک روایت کوتاه از انجمن در مشهد؛

«در ایام فاطیمه که این انجمن ایستگاه صلواتی برپا می کند، عده ای برای توزیع عکس های سردار سلیمانی مراجعه می کنند که آقایان انجمنی مانع پخش عکس ها می شوند و ابراز می کنند این شخص را قبول ندارند و کار به درگیری می انجامد».

هشدار امام راحل در مورد انجمن حجتیه: اینها هدف شان برچیدن بساط انقلاب است

انجمن حجتیه در حال توسعه تشکیلاتی خود بوده و به شدت در حال توسعه فرهنگ منحظ خودش است. در بعضی محافل و مراسمات این افراد کوچکترین اثری از انقلاب اسلامی، از شهدا و شهدای مدافع حرم به چشم نمی خورد و اجازه نمی دهند در آذین بندی های مراسم ها عکسی از این عزیزان و نمادهای ارزشی انقلاب به چشم بخورد، آنچه به صراحت می توان گفت: اینها کمر بستند هر نشانه انقلابی را حذف کنند و مقابل انقلاب و اندیشه های ناب انقلاب و امام راحل می ایستند. اگرچه ظاهرالصلاح هستند و از امام زمان (عج) و فاطمه زهرا (س) دم می زنند و دیگران را متهم می کنند که به اندازه کافی ولایت اهل بیت ندارند، اما در واقع در زندگی هایشان مانند بنی امیه و بنی عباس هستند و از آن طرف دم از امیرالمومنین می زنند. کمااینکه امام خمینی (ره) اواخر عمر شریف خود در نامه ای به نزدیکترین یارانش هشدار می دهند که به اندازه کافی نسبت به خطر انجمن حجتیه هوشیاری و هوشمندی ندارید و حواستان را جمع کنید و بترسید از روزی که چشمتان را باز کنید و ببینید انجمن حجتیه بساط انقلاب را جمع کرده است!

دیده می شود به خاطر ظاهرالصلاح بودن، بعضا روی این انجمن ها حساسیت هایمان را از دست دادیم؛ در حالی که اینها مزدوران انگلیس و آمریکا هستند که تشکیلات خود را احیا می کنند و جلو می آیند و به خیال خام خود اسلام مبارز، اسلام جهاد و شهادت، محمود کاوه ها و قاسم سلیمانی ها را کنار بزنند و اسلام مورد پسند آمریکا و انگلیس را پایه ریزی کنند که خطری از اسلام منافع اربابان شان را تهدید نکند.

بنابراین در رفسنجان هم باید مراقب این انجمنی ها باشیم و هدف، فعالیت و چهره اصلی آنها را تبیین کنیم که کسی ناخواسته در دامشان نیفتد، ضمن اینکه در آینده به مطالبی در مورد این انجمن در شهرستان و افردای که فعالیت داشته و دارند، خواهیم پرداخت.

انتهای پیام/

برچسب ها:
انجمن حجتیه انقلاب رفسنجان ضدانقلاب
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • رضامحمدی

    درودبرشما شناخت وآگاهی مردم ازاین تشکیلات ودست اندرکاران آن در رفسنجان بسیارحائزاهمیت است.