زیندینی: مردم باهوش رفسنجان، خائن و خادم را تشخیص می‌دهند/ حرف‌ها و حواشی برای ما هیچ اهمیتی ندارد

 • شناسه خبر: 63904
زیندینی: مردم باهوش رفسنجان، خائن و خادم را تشخیص می‌دهند/ حرف‌ها و حواشی برای ما هیچ اهمیتی ندارد

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: عوام فریبی‌ها و بازی با افکار عمومی و علایق مردم، هیچ نفعی برای افرادی که حاشیه‌سازی می کنند، ندارد چون نه بنده به عنوان مدیرعامل و نه باشگاه مس رفسنجان به این حواشی ها و تهمت ها اهمیتی نمی‌دهیم. ضمن اینکه مردم رفسنجان آن‌قدر باهوش هستند که بدانند چه کسانی به آنها خدمت می‌کنند و چه کسانی خیانت. آنها به خوبی خائن و خادم را از یکدیگر تشخیص می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: عوام فریبی‌ها و بازی با افکار عمومی و علایق مردم، هیچ نفعی برای افرادی که حاشیه‌سازی می کنند، ندارد چون نه بنده به عنوان مدیرعامل و نه باشگاه مس رفسنجان به این حواشی ها و تهمت ها اهمیتی نمی‌دهیم. ضمن اینکه مردم رفسنجان آن‌قدر باهوش هستند که بدانند چه کسانی به آنها خدمت می‌کنند و چه کسانی خیانت. آنها به خوبی خائن و خادم را از یکدیگر تشخیص می‌دهند.

به گزارش روراستی، مجید زیندینی در گفت وگویی اظهار کرد: باشگاه مس رفسنجان در دومین سال حضور در لیگ برتر بسیار خوب عمل کرده. سال دوم شخصیت‌سازی کردیم و تیم باکیفیت‌تری نسبت به سال گذشته بستیم و هم ما، هم سرپرست، کادر فنی، سرمربی و همه اعضای تیم پخته‌تر شده و تجارب بهتری کسب کرده‌ایم که موجب شده تیمی با کیفیت و باانگیزه ببندیم و با برنامه ریزی بهتر به تمرینات بپردازیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت مس رفسنجان ادامه داد: در فصل قبل طبق دستورالعمل فدراسیون فوتبال زمین را از چمن مصنوعی به طبیعی باید تبدیل می کردیم، در کنار آن مشکلاتی در تأیید شدن زمین سرچشمه داشتیم با توجه به وقت کمی که بود، اصلاحات آن را انجام دادیم و موفق شدیم در سرچشمه بازی‌ها را برگزار کنیم.

وی ابراز کرد: چند ساعت پس از پایان بازی‌های فصل گذشته، شروع به آماده‌سازی زیرسازی چمن طبیعی کردیم و ظرف ۲۸ روز زمین را برای کشت چمن آماده کردیم. به همت پیمانکار و مدیریت شرکت مس ایران و مدیریت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، کار به سرعت پیش رفت و همه عوامل شرکت مس به ویژه مجتمع مس رفسنجان و همه بچه‌های باشگاه شبانه روز کار کردند و زمین برای کشت آماده شد.

زیندینی ادامه داد: با رایزنی‌هایی که انجام شد چمن رول نصب کردیم که نزدیک یک ماه است که انجام شده تا آن را به مسابقات نیم‌فصل برسانیم.

۸ هفته بدون باخت، یک عملکرد خوب برای یک تیم تازه وارد به لیگ برتر است

وی خاطرنشان کرد: با درایت همه اعم از کادر فنی زمین سرچشمه تبدیل به فرصت شد و نتایج خوبی کسب کردیم. در ابتدای نیم فصل بازی های اول را از دست دادیم، بعد از چند بازی روی روال افتادیم و با احتساب بازی جام حذفی مقابل تراکتور، ۸ هفته نباختیم که این یک آمار عالی برای تیمی که تازه وارد لیگ برتر شده است محسوب می شود.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان با اشاره به اینکه ابتدای ورود به باشگاه شروع به زیرساخت ها کردیم، افزود: از طرفی ارتباط بین باشگاه و مجتمع مس سرچشمه موجب هماهنگی بین دو مجموعه بزرگ شده که کارهای بزرگی در رفسنجان انجام دهیم. ۱۵ سال کاری که در ورزشگاه قرار بود انجام شود که زمین استاندارد داشته باشیم، انجام نشده بود و به یک زمین چمن مصنوعی اکتفا شده بود و کسی هم صدایش در نمی آمد.

وی تصریح کرد: بحمدالله با صحبت‌هایی که انجام شده تا اردیبهشت ماه سال آینده زمین اصلی ورزشگاه شماره یک آماده می شود که بر اساس استانداردهای جدید AFC و کسب مجوز حرفه‌ای انجام خواهد شد.

زیندینی از وجود قنات و کابل‌های فشار قوی که مانعی در مسیر بهره‌برداری از ورزشگاه بودند خبر داد و تصریح کرد: با توجه به تمهیداتی که اندیشیده شد، مسیر قنات پیدا و به وسیله بتن پر شد که هفته گذشته این کار به پایان رسیده و در خصوص وجود کابل‌های فشار قوی، به شرکت برق درخواست دادیم که با هزینه باشگاه این کابل‌ها به زیر زمین منتقل شود. چون حضور این کابل‌ها در ارتفاع بسیار خطرناک است.
وی اذعان کرد: باشگاه مس رفسنجان در اردیبهشت ماه سال آینده صاحب سه زمین شامل یک زمین چمن تمرینی طبیعی و دو زمین تمرین چمن مصنوعی که ظرفیتی که شاید بی نظیر باشد، خواهد شد؛ مضاف بر اینکه در رفسنجان هرجا که ظرفیت بوده چه زمین چمن، چه سالن، در جهت تعمیر و نگهداری آن به عنوان یک ظرفیت برای شهرستان ورود کردیم که ازجمله می توان به ورزشگاه نوش آباد اشاره کرد. حتی یک مدرسه که رو به تخریب است از آموزش و پرورش درخواست کردیم به عنوان یک پایگاه برای کلاس های آموزشی و استعدادیابی در اختیار ما قرار گیرد.

زیندینی در همین رابطه افزود: در هرمزآباد باشگاه برای زمین چمن ورود کرده و تا دو هفته آینده ساخت رختکن و حصار دور آن هم شروع خواهد شد و تا دو، سه ماه آینده تکمیل می شود که آن هم ظرفیتی برای مردم منطقه و شهرستان خواهد بود. در لاهیجان هم رختکن ها را تعمیر کردیم و یک رختکن اضافه کردیم. حصارکشی هم برای حفظ چمن انجام شده است.

کمک باشگاه به ورزش شهرستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی

زیندینی به فرسودگی امکانات ورزشی در اثر بی توجهی طی چند سال گذشته اشاره و ابراز کرد: سالن ۹ دی با ورود باشگاه اکنون به مجموعه ورزشی استاندارد روز دنیا تبدیل شده، سالن تختی هم در حال تعمیر است و ۲۲ بهمن افتتاح می شود. در سالن‌های زیادی کفپوش اجرا کردیم. دو سالن آموزش و پرورش، سالن عبدالله آباد، سالن فوتسال هم امکاناتی اضافه کردیم. تقریبا سعی کردیم خارج از وظیفه حرفه‌ای باشگاه به عنوان مسئولیت‌های اجتماعی به ورزش رفسنجان کمک کنیم که ورزش رفسنجان رونق پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص قرارداد بازیکنان اظهار داشت: اگرچه عده‌ای مغرضانه هجمه به سمت باشگاه ایجاد می‌کنند اما به لحاظ قراردادی شاید جزو تیم هشتم به پایین باشیم. رسما اعلام می‌کنم که حاضریم همه باشگاه‌ها قراردادهایشان را منتشر کنند و ماهم بلافاصله این کار را انجام بدهیم. قرارداد تمام بازیکنان ما در حد عرف و حتی پایین‌تر است، اما توانستیم تا پایان نیم فصل ۱۰ تیم را پشت سر بگذاریم و در رده پنجم باشیم و به جرات قسم می‌خورم ورزش رفسنجان و باشگاه صنعت مس رفسنجان به لطف تلاش‌های بازیکنان، مربیان، کادر فنی، کارکنان شرکت مس و مردم جایگاه خوبی پیدا کرده و تبدیل به برندی شده که در جامعه ورزش ایران می‌درخشد.

وی متذکر شد: باشگاه مس از رشته های ورزشی از جمله والیبال و فوتسال بانوان، بسکتبال، والیبال مردان، ورزش زورخانه ای و…که در سطح اول کشور بازی می کنند حمایت می کند و در دوچرخه سواری و شطرنج استعدادیابی کردیم و در رده های پایین آکادمی داریم که بتوانیم در سال های آینده به عنوان تولیدکننده بازیکن در رشته های مختلف باشیم.

زیندینی همچنین گفت: یک مورد که از آن غفلت شده بود، اهمیت ندادن به ورزش روستایی بود که از سمت باشگاه در تمام روستاها پایگاه استعدادیابی در رشته‌های مختلف ورزشی ایجاد شده است.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه مس رفسنجان به عنوان عضوی از جامعه بزرگ شهرستان و خادم ورزش رفسنجان کاری کردیم حداقل در بعد ورزشی و اجتماعی طوری عمل کنیم که همه کسانی که می خواهند در حوزه ورزشی کاری انجام دهند بدون پشتوانه نباشند، ضمن اینکه ما بر اساس بودجه‌هایمان کار انجام دادیم و یک ریال خارج از بودجه عمل نکردیم چراکه عدول از اعتبارات ورزشی، بدهی ایجاد می‌کند.

پرداخت ۹۰ درصد بدهی های گذشته باشگاه/نگاه باشگاه مس به ورزش جنوب استان

زیندینی با اشاره به اینکه حدود ۸۰، ۹۰ درصد بدهی‌های سنوات گذشته را پرداخت کردیم، تصریح کرد: ابتدای ورود ما حتی خیلی از جاها و حتی سوپرمارکت‌ها به دلیل بدهی به ما سرویس نمی‌دادند اما توانستیم شخصیت باشگاه را برگردانیم و امروز باشگاه مس رفسنجان به عنوان یک سازمان در عرصه های ورزشی و اجتماعی یک پشتوانه بزرگ برای شهرستان است و باشگاه مس نیم نگاهی به جنوب استان هم داشته و شروع به استعدادیابی کردیم.

وی در خصوص انتقادات محمد ربیعی در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل پیکان در خصوص شرایط بد تمرینی و مشکلات سخت افزاری تیم مس گفت: قطع به یقین یک تیم حرفه‌ای مانند مس رفسنجان سه نیاز اولیه دارد؛ زمین تمرین، زمین مسابقه خوب و استاندارد و یک هتل مناسب برای اقامت که بنده به عنوان مسئول باشگاه مس رفسنجان وظیفه دارم اینها را برای تیم مهیا کنم.امیدوارم قبل از بازی ما مقابل پدیده (در رقابت‌های لیگ برتر) چمن طبیعی شده ورزشگاه شهدای رفسنجان به بهره‌برداری برسد و چمن تمرین هم پایان امسال یا تا پایان فروردین قطعا آماده خواهد شد. الان در زمین لاهیجان تمرین می کنیم.

زیندینی به برخی دیگر از مسائل باشگاه هم پرداخت و عنوان کرد: بعد از رفتن میشو و آمدن ربیعی، بخش عمده ای از بدهی باشگاه در زمان حضور در لیگ یک را پرداخت کردیم. در حال حاضر ۱۰ درصد از بدهی‌ها مانده؛ شاید نبود ارتباط بین باشگاه و مجتمع مس رفسنجان موجب شده بود خلأ ایجاد شود و مجتمع برایش مهم نباشد که باشگاه اعتبار داشته باشد یا خیر.

وی ادامه داد: ابتدای فصل و حضورم درخواست کردم اعضای هیئت مدیره باید از بدنه شرکت مس باشند، باشگاه با هیچ شخصیت سیاسی کاری ندارد و هیئت مدیره خوب و بدون درد سر که قصدشان کمک به باشگاه باشد را در کنار خودمان آوردیم. طی سه سال گذشته باشگاه یکباره از جای خود بلند شد و برنامه ای که پنج، شش ساله ریخته بودیم، ظرف سه سال خیلی رکوردها را شکستیم و امروز و در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که دستیابی به آن به ذهن هیچکس خطور نمی‌کرد.

وی با بیان اینکه عدم ارتباط و همکاری خوب بین باشگاه های استان کرمان هم مورد دیگری بود که مغفول مانده بود، ادامه داد: از امسال این ارتباط هم در نقل و انتقال بازیکن و امکانات رقم خورده و موجب شد همه باشگاه های سطح اول استان همکاری و تعامل خوبی داشته باشند و باعث شود استان کرمان در چند سال آینده از استان های موفق در بحث ورزش و مسئولیت های اجتماعی باشد.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در خصوص ترکیب تیم هم اظهار داشت: کیفیت بازیکن برای مربی خیلی مهم است. هیچ سرمربی برای بازیکن استفاده بی دلیل و غیرفنی از بازیکن بومی، تیمش را به ورطه نابودی نمی کشد. اگر بازیکن بومی باکیفیت باشد قطعا از آن استفاده خواهد شد چون بازیکن بومی در کاهش هزینه های باشگاه هم اثرگذار است.

زیندینی در همین زمینه اضافه کرد: بهتر است منتقدان، نقد منصفانه داشته باشند و واقعیت‌ها را ببینند. تهمت زدن راحت است. آقایان علیزاده و سامره مایه افتخار رفسنجان هستند اما بعضی با بی مهری تمام این آقایان و سرمربی زحمتکش و توانمند ما که خیلی از باشگاه‌های بزرگ به دنبال جذب او هستند را تخریب می‌کنند و با توهین و تهمت باعث دلخوری این اشخاص می‌شوند.

وی با بیان اینکه سال آینده باشگاه مس از این وضعیت و کمبود امکانات خارج می‌شود و به یک باشگاه معتبر تبدیل خواهد شد، در خصوص حواشی و انتقاداتی که سمت و سوی باشگاه هست، توضیح داد: شرایط باشگاه شاید نسبت به همه باشگاه‌ها سخت تر باشد. یک تیم لیگ برتری ۷۰ روز در سرچشمه در اردو باشد خیلی سخت است. ما هیچ کار خاصی برای هیچ بازیکنی انجام ندادیم. هزینه اردوی ترکیه اگر قرار بود در ایران انجام شود شاید یک سوم هزینه در ایران بود. ما در رفسنجان زمین مسابقه و تمرین درستی نداریم. هوای سرد سرچشمه قابل تحمل نیست. شرایط خاصی برای دوستان به وجود نیاوردیم. همه تیم‌ها بهترین امکانات را دارند و خیلی از آنها بازیکنانی که گرفتند رقم‌شان اندازه سه بازیکن ما است.این بزرگنمایی‌ها و تهمت‌ها توسط کسانی که مدتی در باشگاه مس رفسنجان بودند و الان نیستند و منافعشان قطع شده رقم می خورد و چنین تهمت‌هایی می زنند. البته که مردم‌ شرایط تیم ‌و باشگاه در زمان حضور این دوستان را هم فراموش نکرده‌اند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان اذعان کرد: بررسی کنید در بین همه تیم ها از لحاظ امکانات رده چهاردهم یا پانزدهم هستیم و همانطور که گفتم حاضریم قراردادهایمان را هم منتشر کنیم.

زیندینی تصریح کرد: عوام فریبی ها و بازی با افکار عمومی و علایق مردم، هیچ نفعی برای این افراد ندارد چون نه بنده به عنوان مدیرعامل و نه باشگاه مس رفسنجان به این حواشی ها و تهمت‌ها اهمیتی نمی دهیم و هدفی داریم و هدف ما نشأت گرفته از شهدا که برای انقلاب جان خود را گذاشتند، بوده و در این مسیر پیش می‌رویم. هیچ کس هم نمی تواند سد راه آن شود. باشگاه برای مردم رفسنجان است و حرف و حواشی برای ما هیچ اهمتی ندارد چون مردم رفسنجان آن‌قدر باهوش هستند که به خوبی متوجه شوند در این سال ها چه کسانی به آنها خدمت کرده‌اند‌ چه کسانی خیانت.

تا امروز هم مجموعه ما با صبوری و‌ حفظ حرمت‌ها هیچ ‌واکنشی به این توهین ها و تهمت ها نداشته ایم اما از حالا به بعد این رویه را تغییر خواهیم داد و این حق را برای خودمان محفوظ می‌دانیم که در مراجع قضایی پاسخ تمام این اتهامات سراسر کذب را بدهیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
باشگاه صنعت مس رفسنجان فاتحان اروند مجید زیندینی محمد ربیعی مس رفسنجان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • نادر

  بی شک مدیریت بی حاشیه و زحمات بدون توقع آقای زیندینی مورد تشکر و حمایت همه ما میباشد اما بنظرم آنچه در یکی از رسانه ها ادعا شده را هم نمیتوان بی تفاوت از کنارش گذشت باید پاسخ مستدل و بند به بند داده شود تا افکار عمومی در این خصوص روشن شود چنانچه تهمت یا عوام فریبی است یا اینکه لغزشهایی وجود دارد . مسئول در نظام اسلامی یعنی اینکه به مردم پاسخگو باشیم . یک نکته هم اینکه چرا آکادمی فوتبال در رفسنجان راه اندازی نشده ؟

  Alireza

  عرض خسته نباشید ویژه خدمت مهندس زیندینی عزیز ایشان از ورزش کاران و ورزش دوستان قدیمی رفسنجان هستند و از معدود مدیران لایق و مردمی مجموعه شرکت ملی صنایع مس و مجتمع میباشند امیدوارم همیشه همینجور موفق باشند و توفیق خدمت و شاد کردن دل مردم مظلوم رفسنجان رو داشته باشن