پاسخ زیندینی به حاشیه سازی ها برای تیم مس

  • شناسه خبر: 64987
پاسخ زیندینی به حاشیه سازی ها برای تیم مس

مدیرعامل باشگاه صنعت مس رفسنجان گفت: ما به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای قرار نیست نسبت به هر خبر دروغ و شایعه مجازی سریعا واکنش نشان بدهیم و بیانیه صادر کنیم. تیم ما در جام حذفی شکست خورده بود و پس از آن همه اعضای تیم در استراحت بودند که این شایعه‌ها شروع شد.

مدیرعامل باشگاه صنعت مس رفسنجان گفت: ما به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای قرار نیست نسبت به هر خبر دروغ و شایعه مجازی سریعا واکنش نشان بدهیم و بیانیه صادر کنیم. تیم ما در جام حذفی شکست خورده بود و پس از آن همه اعضای تیم در استراحت بودند که این شایعه‌ها شروع شد.

روراستی، موضوعی که زیندینی درباره دلایل آن اینگونه توضیح می‌دهد:«متاسفانه در روزهای اخیر اخبار کذبی در فضای مجازی منتشر شد که فضای تیم و باشگاه ما را به حاشیه برد. این اخبار کذب نه صحت داشت و نه رسمیت و تنها گمانه‌زنی برخی از رسانه‌‌های غیررسمی و حاشیه‌ساز بود.

وی ادامه داد: ما به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای قرار نیست نسبت به هر خبر دروغ و شایعه مجازی سریعا واکنش نشان بدهیم و بیانیه صادر کنیم. تیم ما در جام حذفی شکست خورده بود و پس از آن همه اعضای تیم در استراحت بودند که این شایعه‌ها شروع شد.

زیندینی افزود: تنها واکنش رسمی باشگاه مس رفسنجان، اعمال جریمه ۱۵ درصدی تمام اعضای تیم بود که آن هم فردای روز بازی توسط روابط عمومی باشگاه منتشر شد. با این حال ما از محمد ربیعی، سرمربی محترم تیم‌مان درخواست کردیم برای بررسی شرایط تیم به رفسنجان بیاید و درباره تمام مسائل باهم گفتگو کردیم.

وی تصریح کرد: یادتان نرود ربیعی، مربی‌ای نیست که تازه به باشگاه ما آمده باشد. او سه سال در این باشگاه بوده، خودش این تیم را لیگ برتری کرده، شهروند افتخاری رفسنجان است و سوای مسائل فوتبالی، چه در این باشگاه و چه در شهر رفسنجان همیشه جایگاه ویژه‌ای داشته و تا ابد هم خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان گفت: عملکرد ربیعی در این ۳ سال هم مشخص است. او همان مربی است که تا چند هفته قبل در تمام نظرسنجی‌های رسانه‌ای در میان برترین مربیان فوتبال ایران در دو سال گذشته قرار داشته. حالا هم اتفاقی نیفتاده و اولین بار نیست که در کنار هم در مقطعی از فصل با چنین شرایطی مواجه می‌شویم.

وی خاطرنشان کرد: تمام تیم‌های فوتبال در سراسر دنیا با فراز و نشیب مواجه هستند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. در همین جام حذفی استقلال و پرسپولیس هم در استادیوم ‍آزادی و مقابل چشم هزاران هوادارشان شکست خوردند و از جام حذفی کنار رفتند. در لیگ هم که شرایط ما فوق‌العاده بوده و با وجود اینکه چند بازی است با بدشانسی و دلایل مختلف برخلاف آمار و جریان بازی امتیاز از دست داده‌ایم اما رتبه پنجم جدول را در ‍اختیار داریم که برای یک تیم در دومین سال حضورش در لیگ برتر، یک رتبه بسیار خوب است.»

زیندینی درباره تعلیق جریمه ۱۵ درصدی مسی‌ها گفت: در جلسه هیات مدیره و پس از گفتگو با سرمربی محترم تیم، تصمیم بر این شد که ۵ درصد این جریمه قطعی باقی بماند اما ۱۰ درصد آن به صورت تعلیقی و با تصمیم سرمربی تیم اعمال می‌شود که به امید خدا با بازگشت تیم به شرایط ایده‌آل که بزودی اتفاق خواهد افتاد، این جریمه هیچ‌وقت اعمال نخواهد شد.

زیندینی در پایان گفت:«مس رفسنجان ۳ فصل فوق‌العاده و فراموش‌نشدنی را با هدایت محمد ربیعی تجربه کرده؛ سال اول تیم پس از سال‌ها انتظار به لیگ برتر ‍آمد، سال گذشته در اولین فصل حضورش هشتم شد و لیگ را در نیمه بالای جدول تمام کرد و حالا تا پایان هفته ۲۴ در رتبه پنجم جدول رد‌ه‌بندی قرار دارد. همین عملکرد فوق‌العاده باعث شده توقعات از مس رفسنجان تا این حد بالا برود وگرنه از لحاظ منطق فوتبالی عملکرد مس تا همین جا هم فراتر هم انتظارات بوده است.

وی متذکر شد: تمام ما به عنوان مسئولان باشگاه و مردم رفسنجان تا همیشه قدردان زحمات محمد ربیعی هستیم و از او به خاطر تمام زحماتی که در این سال‌ها برای تبدیل مس رفسنجان به یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال ایران کشیده، تشکر می‌کنیم. ما یک سال و نیم دیگر با ایشان قرارداد داریم و با افتخار تا پایان مدت قراردادمان در خدمت شان هستیم. سوای این قرارداد رسمی، یک قرارداد قلبی هم میان ما وجود دارد که مدت زمان این قرارداد قلبی هیچ وقت تمام نخواهد شد.

دریافتی

انتهای پیام/

برچسب ها:
باشگاه مس تیم مس حاشیه زیندینی محمد ربیعی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :