فرماندار در جلسه شورای اداری چه گفت، روابط عمومی فرمانداری چه نوشت؟!

  • شناسه خبر: 67182
فرماندار در جلسه شورای اداری چه گفت، روابط عمومی فرمانداری چه نوشت؟!

جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با حضور نماینده مجلس برگزار شد.

جلسه شورای اداری رفسنجان با حضور نماینده مجلس برگزار شد.

به گزارش روراستی  جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان روز یکشنبه با حضور نماینده مجلس و جمعی از مسؤولان برگزار شد.

در این جلسه حسین رضایی سرپرست فرمانداری ضمن پرداختن به مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه کشاورزی، امنیت، اشتغال و دیگر موارد نگاهی به حوادث اخیر داشت و مدیران جدید شهرستان را نیز معرفی کرد.

اما رضایی در بخشی از سخنان خود به حوزه وظایف مسؤولان اشاره داشت و اظهار کرد: مردم وقتی نماینده را می بینند تمام کارهایی که مربوط به فرمانداری است ازجلمه پیگیری قطعی آب فلان کوچه، درخواست وسایل ورزشی ازجمله توپ والیبال یا فوتبال و…را از نماینده مطالبه می کنند در حالی که وظایف نماینده بالاتر از آن است که بخواهد این مسائل را پیگیری کند.

رضایی اضافه کرد: وظایف امام جمعه، فرماندار و نماینده مشخص است و ما از ظرفیت نماینده مجلس در بحث امهال وام های کشاورزی و پیگیری تسهیلات سرمازدگی استفاده می کنیم که بر اساس سلسله مراتبی که هست و ما نمی توانیم مستقیم ارتباط بگیریم، نمایندگان مجلس این کار را پیگیری می کنند.

اما در خبری که سوی روابط عمومی فرمانداری منتشر شد نوشته بودند:

«این مقام مسئول در حوزه وظایف مسئولان هم اظهار کرد: وظیفه نماینده بالاتر از اینکه به مسائل فوتبال و اب و غیره بپردازد باید این فرد به جذب تسهیلات و امهال وام های کشاورزی و تسهیلات سرمازدگی و پروژه های مهم اقدام کند.»!!!

 

لازم به ذکر است: ضمن آنکه فرماندار محترم به عوامل و کارکنان خود در روابط عمومی تذکر می دهد که از حاشیه سازی پرهیز کنند، به این موضوع هم توجه شود که نماینده مجلس وظیفه اش قانونگذاری است و برابر اعتقادی که به خدمت بی منت برای مردم دارد دوندگی کرده و مسائل شهرستان را با حضور در وزارتخانه ها و معاونت های مختلف کشور پیگیری می کند که بتواند مطالبات مردم حوزه انتخابیه را منتقل کرده تا قدمی در راه حل آن برداشته شود.

برچسب ها:
حاشیه روابط عمومی فرمانداری فرماندار نماینده مجلس
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ناشناس

    سلام این نماینده بدرد توپ فوتبال هم نمیخورد همش میگوید پیگیری میکنم تازه اقداماتی هم که میخواهد بکند همش ابکی ودروغ از کار در میاید اینها کسانی هستند که مملکت را به این روز انداختند خدا لعنتشون بکند