آیت‌الله جوادی‌آملی: به آدم‌های خوبِ بی‌عرضه مسئولیت ندهید/ وصف الحال این روزهای رفسنجان

  • شناسه خبر: 67719
آیت‌الله جوادی‌آملی: به آدم‌های خوبِ بی‌عرضه مسئولیت ندهید/ وصف الحال این روزهای رفسنجان

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با رئیس مجلس گفت: باید از واگذاری مسئولیت به آدم‌های خوب بی‌عرضه و آدم‌های بد اختلاسگر گرفته شود.

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار با رئیس مجلس گفت: باید از واگذاری مسئولیت به آدم‌های خوب بی‌عرضه و آدم‌های بد اختلاسگر گرفته شود.

به گزارش روراستی، آیت الله جوادی آملی در دیدار با قالیباف رئیس مجلس اظهار کرد:. داشتن رهبر خوب، یک طرف قضیه است، ما بالاتر از امیرالمومنین(ع) که نداریم، اگر مدیران و کارگزاران با عُرضه وجود نداشته باشد و مردم در صحنه نباشند، شکست قطعی است. اگر ضعف در مدیریت داشته باشیم خداوند نظر خود را از ما برمی‌گرداند. اگر درست رفتار نکنیم خداوند ما را خواهد برد و به وسیله قوم دیگری دینش را حفظ خواهد کرد. این سخنان آیت الله جوادی آملی را باید قاب گرفت و سردرب هر شهر و استانی از جمله استان کرمان و شهرستان رفسنجان نصب کرد، چراکه از هرطرف نگاه می کنیم مسؤولانی داریم که فقط نام مسؤول بودن را یدک می کشند و هیچ کدام سر جای خود نیستند و بعضا با رانت و سفارش بالا آمدند اما در عمل نه تخصص دارند و نه کارآیی و بعضا هیچ التزامی به قانون هم ندارند. مردم استان کرمان فقیر ترین مردم در بین استانهای کشورند با بالاترین آمار فقر مطلق! این در حالی است که استان کرمان غنی ترین و ثروتمند ترین استان ایران است اما آنچه آن را به این روز انداخته ، نبود مدیران پاکدست، متعهد و متخصص و در عین حال قانونمند است. رفسنجان نیز آیینه تمام نمای نا کارآمدی مدیران و مسئولانی است که رانتی و با تصمیمات محفلی بر مسند نشسته اند. یک نمونه بارز آن نا کارآمدی مسئولان عالی شهرستان در استیفای حقوق حقه شهرستان از صنایع مس و دخالت ‘ستاخانه و میل سیری ناپذیر شبکه مافیایی مستقر در استان است. نمونه دیگر ناکارآمدی، مدیران رانتی و ناکارآد در مدیریت شهری است که فاجعه ویرانی شهر در سیل اخیر را رقم زد، سوء مدیریت در سیل اخیر و وارد آمدن خسارات سنگین به امکانات عمومی و زندگی شهروندان، رها بود معتادان و متکدیان و کارتن خوابها، ناتوانی در جمع آوری و مدیریت سگهای ولگرد و آبهای سطحی، زباله ها ی خانگی و ساختمانی، آسفالت افتضاح خیابانها و کوچه ها و معابر، راه بندانهای طولانی و خسته کننده و ترافیک سنگین و غیر قابل توجیه ودهها مورد دیگر که در این مجال نمی کنجد.

پس بهتر است بی عرضه ها جا را خالی کنند تا طبق توصیه این مرجع تقلید افراد باعرضه بر مسند بنشینند تا دردی از مردم و جامعه دوا شود.

 

برچسب ها:
آیت الله جوادی آملی رفسنجان مسؤوان بی عرضه
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • علی

    حرف شما کاملا صحیح است ولی قبول کنید رسانه شما هم در شفاف سازی خوب عمل نکرده و شجاعت لازم را ندارید