ربیعی: حق مس بیش از اندازه خورده شده!

  • شناسه خبر: 67921
ربیعی: حق مس بیش از اندازه خورده شده!

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: حق مس رفسنجان بیش از اندازه خورده شده است.

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: حق مس رفسنجان بیش از اندازه خورده شده است.

به گزارش روراستی، محمد ربیعی سرمربی تیم مس در نشست پس از بازی با نساجی، اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و اجازه میخواهم،در رابطه با بازی صحبت نکنیم. چند جمله خطاب به آقای تاج می‌گویم و اگر دوست داشتند ما را از مربیگری محروم کنند و مشکلی هم نداریم. اگر نه فقط بشنوند! دوستان بزرگوار و عزیزان، من به عنوان سرمربی در مورد تیمم مسئولیت دارم،مسئولیت این شهرستان کوچک ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفره، اما باعشق. حق مس رفسنجان بیش از اندازه خورده شده است و با اجازه این حق را به من بدهید تا نگوییم اشتباهات داوری است. رتبه یک اشتباهات داوری که به ضرر تیم ما شده، طبق گواه کارشناسان خودتان شده تیم مس رفسنجان. در جدول سود برده از اشتباهات داوری هم در رتبه یکی مانده به آخر است.

وی در ادامه افزود: شما جای من بگویید که پشت این تریبون چه بگویم! هر چه شما بگویید من می گویم. حرف بزنم؟ روز گذشته قبل از بازی به ما گفتند که دو بازیکن شما محروم شده اند. ما امروز ۱۷ نفر بودیم، ایرادی هم ندارد. بچه های ما بازی های درستی انجام دادند اما مثلا وقتی می گوییم یکی اشتباه دوتا اشتباه درست است اما وقتی چهار یا پنج اشتباه فوق العاده تاثیر گذاری دارید از دست من مربی چه کاری بر می آید؟خواهش می کنم بازی دور رفت ما با نساجی را دوباره بررسی و مرور کنید. کارشناسان و برنامه های مختلفی این را بررسی کرده اند.

ربیعی در ادامه افزود: خوب، من الان باید از طرفدار و فوتبال صحبت کنم؟ واقعا به دوست خوبم مطهری و کادرفنی خسته نباشید می گویم. بسیار قابل احترام هستند. من از حق تیمم باید الان دفاع کنم.گل سالم زدم آفساید گرفته‌اند. یک موقعیت تک به تک مسلم گلزنی را گرفتند که بازیکن هیچ خطای نکرده بود. یک پنالتی روی امید لطیفی را نگرفتند. یک توپ هم که یکباره سوت زده اند و پنالتی اعلام کرده اند. خوب ما چه کار باید کنیم؟ در این زمینی که واقعا بازی کردن سخت است. ما باید با همه چیز باید بجنگیم باید بازمین هم در شهر خودمان بجنگیم.

سرمربی مس رفسنجان در ادامه خاطرنشان کرد: دو موقعیت مقابل تیم نساجی بود در دو پنالتی که اصلاً پنالتی نبود. جالب اینجا است مگر می‌شود شما در فوتبال ایران داوری کنید اما کریم اسلامی را نشناسید و هنوز کریم اسلامی بعد از این همه سال داوران را به اشتباه می‌اندازد. ما می‌گوییم اشتباه و از آنها پوئن می‌گیرند. من به کریم  اسلامی تبریک می‌گویم. آفرین کریم. او ۲-۳ سال شاگرد من بوده است. هم بازی رفت این کار را انجام داد با ما و هم بازی برگشت این کار را انجام داد. این فوتبالیست در این سن واقعاً خیلی خوب است و هنوز داوران این را متوجه نمی‌شوند. دوستان نساجی به یک توپ اول نیمه اعتراض داشتند. اصلاً رامین سلیمان‌زاده تاچ نمی‌کند کریم روی زمین است. مگر داوران خودشان آنالیز نمی‌کنند. حق ما مقابل نساجی رفت و برگشت خورده شد. این پنالتی مقابل گل‌گهر بازی چهارم، بازی پنجم، بازی هفتم همین‌طور … بازیکن آبادان ۲ متر در آفساید بود گل را به ما زدند و آنجا برد را از ما گرفتند. باز ما گفتیم اشکالی ندارد.

وی تاکید کرد: آقای افشاریان! در برنامه تلویزیونی بعد از بازی رفت مقابل همین نساجی آمد و اعلام کرد اشتباه شده است. یک گل سالم در بازی رفت را قبول نکردند. آقایان این حق را به من بدهید که من اجازه ندهید که من فکر نکنم این فقط یک اشتباه است به خدا آنهایی که شخصیت من را می‌دانند به ستوه آمده‌اند. اگر واقعاً این است که اینجا شهرستان است و این یک تیم کوچکی است که ۲-۳ سال است که آمده و آدم آنچنانی ندارد که از این تیم دفاع کند. من نمی‌خواهم از این صحبت‌ها مطرح کنم. ندارد. اگر قرار است حق این تیم خورده شود ما نباید بیاییم در بین چهار و پنج تیم قرار بگیریم. ما بگوییم اصلاً تلاش نکنیم، ما زحمت نکشیم، آقای تاج خطاب من مستقیم با شما است. خواهش می‌کنم یک طوری بازی‌های این فصل تیم مس رفسنجان را بررسی کنید.

ربیعی در ادامه گفت: اگر حرف من ناروا بوده در هر کجایی که شما اعلام کنید در نزد مردم از همه عذرخواهی می‌کنم. اما اگر حرف من ناروا نبود به جای اینکه من محروم کنید و تیم را محروم کنید فضا ایجاد کنید که ما بتوانیم از حق‌مان دفاع کنیم نه اینکه داوری که در همین ورزشگاه هفته دوم دو موقعیت محرز ما را نگرفت پنج هفته بعد در ورزشگاه آزادی به همان داور بازی دادید. الان با سرنوشت تیم من بازی شده است. تیم من امروز می‌توانست ۲۵ امتیازی شود و خود را کاملاً به بالا بکشد. بازی که حداقل با اختلاف ۲ گل می‌برد را الان مساوی کرده است. چه کار باید کنیم؟ به من راهش را یاد بدهید. من بلد نیستم. اگر می‌شود این را به من یاد بدهید من راهش را بلد نیستم. با احترام به تیم بزرگ نساجی شرافت و تلاش مجدانه بازیکنان در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم از این اخلاق‌ها ندارم و یک بار هم که شده بالاخره چقدر باید سکوت کنم و اگر فکر می‌کنم شرایط به این شکل باشد با نهایت احترام می‌گویم نمی‌توانم ادامه همکاری بدهم. این حرف را به باشگاه مس رفسنجان هم می‌زنم چون باید از حقش دفاع کند.

ربیعی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: چرا در جدول اشتباهات داوری یکسری از تیم‌ها اصلاً داوری علیه آنها نمی‌شود؟! هیچ ضرری به آنها وارد نمی شود و چرا باید در هر دو جدول مس رفسنجان در بدترین نقطه قرار بگیرد. چرا باید حق این تیم به این اندازه خورده شود! اگر اشتباهات داوری است پس چرا برای همه نیست. من در این مطالب باشگاه را اعلام می‌کند مجدانه باید اقدام کند. در غیر این صورت خیلی ساده است. محمد ربیعی دیگر بیشتر از این کاری از دستش برنمی‌آید و ناراحت هستم سعی کردم خویشتنداری کنم، با ادب باشم و با ادبیات درست گلایه‌هایم را مطرح کنم. این گلایه‌های من نیست بلکه گلایه‌های مردم رفسنجان است. مردم شریف و شهیدپرور رفسنجان است که من وظیفه دارم این گلایه را اعلام کنم.

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: آرزوی توفیق و سربلندی دارم و اگر اجازه بدهید در مورد هیچ سؤالی جواب نمی‌دهم من را ببخشید از همه عذرخواهی می‌کنم و اگر یک، دو، سه، چهار و پنج بازی بود می‌گفتیم اشکالی ندارد اما مس رفسنجان را نمی‌گذارند. مردم رفسنجان بدانید که اجازه نمی‌دهند مس رفسنجان وارد قطب‌ها شود. نمی‌گذارند.

برچسب ها:
سرمربی مس رفسنجان فوتبال محمد ربیعی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :