تذکر امام جمعه رفسنجان به دولت: مشکلات اقتصادی با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی شود

  • شناسه خبر: 68011
تذکر امام جمعه رفسنجان به دولت: مشکلات اقتصادی با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی شود

امام جمعه رفسنجان گفت: مشکل اقتصادی که در جامعه هست، با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی‌شود این راهی‌ست که دیگران رفتند و به منزل نرسیدند این خطا را دولت‌های دیگر هم رفتند و ثمر نداد.

امام جمعه رفسنجان گفت: مشکل اقتصادی که در جامعه هست، با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی‌شود این راهی‌ست که دیگران رفتند و به منزل نرسیدند این خطا را دولت‌های دیگر هم رفتند و ثمر نداد.

به گزارش روراستی، حجت‌الاسلام اصغر عسکری امروز در خطبه‌های نماز جمعه توهین به قرآن کریم کتاب آسمانی بیش از یک‌میلیارد مسلمان از سوی کشورهای اروپایی به بهانه واهی و دروغین آزادی بیان و به کتابی که اساس آن بیان و تبیین است را محکوم کرد و اظهار داشت: مسائل فرهنگی، اعتقادی، تربیتی، حقوقی، نظامی و دیگر مسائل در مجموعه قرآن آمده است.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: چگونه ممکن است کسی ادعای آزادی بیان کند و با قرآنی که برای مردم بیان است با زشت‌ترین شکل ممکن با سوزاندن قرآن به آن جسارت کند. آنها اسلام را در مقابل سلطه‌ها و قدرت ظالمانه خود می‌دانند و این از ضعف و زبونی آنان است و مطمئن باشند مسلمانان جواب کوبنده‌ای به آنان خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر امسال به‌عنوان بهار جهاد تبیین است، افزود: دستاوردهای انقلاب در این دهه به نمایش گذاشته شود تا مردم به نظام امیدوارتر شوند.

عسکری خاطرنشان کرد: اعیادی که در پیش داریم با حفظ موازین شرعی باشکوه برگزار شود. در روایات تأکید شده که شیعیان در دوران شادمانی ما خوشحالند و در زمان عزاداری ما عزدارند.

وی با تقدیر از نیروی انتظامی به‌منظور دستگیری اعضای چندین باند سرقت و ایجاد امنیت بیشتر در جامعه، تصریح کرد: کسانی که با سرقت سیم و کابل‌های انتقال برق هم برای مردم خسارت به‌بار می‌آوردند و هم برای اداره برق دردسرساز بودند، دستگیر شدند و ضرورت دارد مردم هم در تأمین امنیت همکاری کنند.

امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: دستگاه قضایی با جریمه‌هایی در خور جرم مجرمان با آنان برخورد جدی کند و مردم هم انتظار دارد مجرمان به مجازات برسند که جرأت نکنند دست به چنین خلاف‌هایی بزنند.

وی : با توجه به تصمیمات فراجا مبنی بر برخورد قانونمند با مسأله بی‌حجابی ه، تصریح کرد: حجاب، هم قانون الهی و هم قانون حاکمیتی است و افراد موظفند قوانین جمهوری اسلامی را رعایت کنند.

عسکری اظهار داشت: برخی برای گران شدن یک کالادست به احتکار می‌زنند در حالی که برخی دختران‌شان به‌دلیل نداشتن جهیزیه در خانه ماندند که این بی‌انصافی‌ست.

وی به دستگاه‌های دولتی تذکر داد: مشکل اقتصادی که در جامعه است با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی‌شود این راهی‌ست که دیگران رفتند و به منزل نرسیدند این خطا را دولت‌های دیگر هم رفتند و ثمر نداد چه نیازی است پشتوانه اقتصادی را ضعیف کنیدم این اشتباهات را تکرار نکنید.منابع غنی و ارزی که پشتوانه اقتصادی کشور هستند را ضعیف نکنید.

همین خودرو را ارزان‌تر دراختیار مردم قرار دهید نه اینکه سکه را در جامعه بپاشیدمشکلات جامعه را رصد کنید و به تأکیدات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید گوش دهید.

برچسب ها:
ارز امام جمعه رفسنجان حجت الاسلام عسکری دولت سکه
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • علی ملکی

    بنام خدا با عرض سلام و احترام از تذکر بجا و شایسته امام جمعه محترم تشکر و قدردانی میشود باید ائمه جمعه همه شهرها و استان ها از چندین سال پیش تذکر و پیگیری که مهمتر از همه پیگیری میباشد انجام دهند و باید خیلی صریح به شخص رئیس جمهور محترم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تذکر داد که با رای مردم سرکار آمده اند انشاءالله همگی ما از زمینه سازان ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه باشیم موفق و پیروز باشید