در رفسنجان چه خبر است؟ نقش فرماندار چیست؟

 • شناسه خبر: 68418
در رفسنجان چه خبر است؟ نقش فرماندار چیست؟

مدت هاست در رفسنجان اتفاقات ریز و درشتی رخ می دهد که موجب گلایه مندی مردم شده و هیچکس هم پاسخگو نیست و با مسببان این اتفاقات نیز برخورد نمی شود.

مدت هاست در رفسنجان اتفاقات ریز و درشتی رخ می دهد که موجب گلایه مندی مردم شده و هیچکس هم پاسخگو نیست و با مسببان این اتفاقات نیز برخورد نمی شود.

به گزارش روراستی، روزهای پایانی سال را سپری می کنیم و شهر نیازمند به ترافیک منظم و روان است، اما شهرداری دست به حفاری اطراف میدان علی بن ابیطالب(ع) زده و اولین شبی که این عملیات را شروع کردند بدون اطلاع قبلی و بدون نصب بنر و اعلام عبور از مسیر جایگزین، موجب شد شهروندان زیادی در خیابان ها سرگردان شوند و در پی یافتن مسیری که بتوانند به مقصد برسند.
در این بین در خیابان مفتح هم دو جوان که آستانه تحمل شان پایین بود با هم برخورد کرده و با خردکردن شیشه اتومبیل و درگیری لفظی و کمی فیزیکی غائله ختم یافت.
در حالی که رفسنجان کمربندی ندارد و اتوبوس ها و تانکرهای حمل سوخت باید از این مسیر عبور کنند و دست کم این کار یک هفته زمان می برد، نشان می دهد بدون در نظر گرفتن جوانب کار فقط برای اجرای پروژه اقدام کردند و برایشان مهم نبود شب عید ترافیک سنگینی برای شهر ایجاد می کنند.ضمن آنکه حفاری ها و عملیات های عمرانی تمام دستگاه ها باید تا ۱۵ اسفند انجام و با توجه به شرایط روزهای پایانی سال دیگر هیچگونه حفاری صورت نگیرد.
این اقدامات شهرداری که هر از گاهی دست به عملیات عمرانی می زند اگرچه نتیجه اش به نفع مردم تمام شود اما در این زمان بیش از تخریب اعصاب مردم عایدی دیگری ندارد.
باید دید آیا شورای ترافیک مجوز برای این طرح را داده، که اگر داده باشد فاتحه شورای ترافیک را هم باید خواند.
مسابقات جام رمضان از سوی شهرداری برگزار می شود بدون هماهنگی با اداره ورزش و جوانان که متولی امر ورزش است آن هم توسط باشگاه شهرداری که فاقد مجوز قانونی است.
علاوه بر این، اتفاقات ریز و درشت دیگری هم در شهر رخ داده و در حال رخ دادن است که موجب گله و شکایت مردم شده است، از جمله مسدود شدن خیابان بسیج، اجرای خیابان پرستار که بدون مجوز بوده و بازرس کل استان به آن ورود کرده و نامه زده، انتصاب یکی از بخشداران که از نیروهای قراردادی شهرداری است و به کار گیری نیروهای شهرداری در وزارت کشور ممنوع است، عدم معرفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موارد دیگر که به نظر می رسد فرماندار نقشی ندارد و فقط نام فرماندار بودن را یدک می کشد زیرا در انتخاب معاونش مشخص شد او فقط نقش فرماندار را بازی می کند و عملا اختیاری ندارد چرا که اگر اختیار داشت با رفتارهایی که برخی دارند و اتفاقاتی که رخ داده، برخورد می کرد و شهر را آن طور که باید و در خور نام رفسنجان است، اداره می کرد.
فرماندار گاهی باید از صندلی اش کنده شود، وسط میدان بیاید و ببیند مردم چه می خواهند و از چه چیز گله مندند.

برچسب ها:
حسین رضایی حفاری میدان علی بن ابی طالب فرماندار رفسنجان نقش فرماندار
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مژگان فدلیی

  لطفا این برنامه میدان علی بن ای طالب گذاشته میشد برای زمان تعطیلات تا باعث ترافیک نباشد مسئولین باید توجه داشته باشند که از چه کسانی دارند حمایت میکنن افرادی که حمایت میکنن حتما بررسی کنن که کار اصلی آنها چی هست

  اهل رفسنجان

  بیشترین ضربه را مردم رفسنجان از جناج بازی می‌خورند. فقط افسوس