درخشش دانشجوی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در مسابقات ملی مهارت

  • شناسه خبر: 69291
درخشش دانشجوی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در مسابقات ملی مهارت

مجتبی شعبانی دانشجوی کارشناسی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت موفق به کسب رتبه دوم شد.

مجتبی شعبانی دانشجوی کارشناسی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت موفق به کسب رتبه دوم شد.

به گزارش روراستی به نقل از روابط عمومی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، مجتبی شعبانی متولد ۱۳۸۱ دانشجوی ترم ۶ کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان از شهرستان شهربابک است.

شعبانی مهمترین اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت را کشف استعدادهای حرفه ای جوانان و ایجاد فرصت مناسب جهت شکوفایی مهارت ها، ایجاد بستر جهت رقابت سالم بین حرفه آموختگان، شناساندن اهمیت آموزش های مهارتی و نقش آن در توسعه اقتصادی، ایجاد فرصت و امکان تبادل اطلاعات فنی حرفه ای بین جوانان، ترویج و ارتقا فرهنگ مهارت آموزی و ایجاد انگیزش برای جوانان در کسب مهارت برشمرد و گفت: در بیستمین دوره از این مسابقات توانستم رتبه دوم کشوری را کسب کنم.

وی بیان داشت: مسابقات در ۵ گروه و ۳۳ رشته با رقابت دانشجویان دانشگاه های استان های مختلف سراسر کشور برگزار شد.

شعبانی با اشاره به اینکه برگزیدگان مسابقات دوره قبل در رشته ای که رتبه آورده اند دیگر نمی توانند با همان رشته در دوره بعد شرکت کنند خاطر نشان کرد: اما اگر شرایط ثبت نام را داشته باشند می توانند در رشته های دیگر در مسابقات شرکت کنند.

وی با توجه به اینکه برگزیدگان هر رشته با دارا بودن شرایط لازم به مسابقات جهانی راه پیدا می کنند متذکر شد: برای راه یابی به مسابقات جهانی رقبای سرسخت زیادی دارم که همه آنها برای شرکت در این مسابقات دوره های آموزشی مختلفی را می گذرانند اما هنوز نتوانستم هیچ دوره آموزشی شرکت کنم و نیاز به حمایت دانشگاه و ارگان های ذیربط را دارم که بتوانم در این دوره ها شرکت کنم.

شعبانی در پایان خطاب به دانشجویان برای شرکت در مسابقات گفت: دانشجویان گرامی می توانند با شرکت در این مسابقات توانایی های خودشان را محک بزنند و رتبه و تجربه کسب کنند زیرا بعد از فارغ التحصیلی تاثیر زیادی در آینده شغلی شان دارد و یک روزمه کاری برای آنها محسوب می شود.

برچسب ها:
دانشجوی رفسنجانی دانشگاه ولیعصر مسابقات ملی مهارت
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :