احتمال اجماع اصلاح‌طلبان بر روی ناطق در انتخابات مجلس

  • شناسه خبر: 1798
احتمال اجماع اصلاح‌طلبان بر روی ناطق در انتخابات مجلس

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد که احزاب اصلاح طلب از روش های سیاسی معقول و فعال تر برای انتخابات مجلس استفاده می کنند و بعید نیست با توجه به سابقه ناطق نوری و مجموعه گرایش اصلاح طلبان، اجماع بر روی ناطق صورت بگیرد. به گزارش روراستی ، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در […]

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد که احزاب اصلاح طلب از روش های سیاسی معقول و فعال تر برای انتخابات مجلس استفاده می کنند و بعید نیست با توجه به سابقه ناطق نوری و مجموعه گرایش اصلاح طلبان، اجماع بر روی ناطق صورت بگیرد.
احتمال اجماع اصلاح‌طلبان بر روی ناطق در انتخابات مجلس

به گزارش روراستی ، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در گفتگو با مهر درباره احتمال اجماع اصلاح طلبان حول محور ناطق نوری برای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب اصلاح طلب از روش های سیاسی معقول و فعال تر برای انتخابات مجلس استفاده می کنند و بعید نیست با توجه به سابقه ناطق نوری و مجموعه گرایش اصلاح طلبان این اتفاق صورت بگیرد، حرکت به سمت ناطق نوری چیز عجیبی نیست که باید هماهنگی در مورد آن باید صورت بگیرد.

وی افزود: در مجلس باید نیروهای معتدل و با سابقه در انقلاب حضور داشته باشند تا وضعیت بهتری رقم بخورد و آدم های توانمند وارد شوند و ناطق نوری جز نیروهایی است که همه به توانایی های او اذعان دارند.

دبیر کل حزب کارگزاران در خصوص احتمال حضور عارف در انتخابات مجلس اظهار داشت: عارف از نیروهای خوبی است که تجربه معاون اجرایی و وزارت را در کارنامه خود دارد و در مجلس می تواند نقش خوبی ایفا کند، اما این بحث نیست که یا عارف در انتخابات مجلس حضور داشته باشد و یا ناطق نوری؛ به هر حال مجلس ۲۹۰ کرسی دارد و همه شخصیت های خوب و توانمند می توانند در آن حضور داشته باشند و این انتخابات مجلس می تواند این شخصیت ها را جمع کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتشار مجدد روزنامه هم میهن به عنوان تریبون کارگزاران خواهد بود، اظهار داشت: هم میهن روزنامه مستقلی است و من به دلایل شخصی در این روزنامه حضور دارم ، کارگزاران روزنامه خود را خواهند داشت و ممکن است روزنامه کارگزاران به دلیل فاصله ای که افتاده است به صورت عاجل در نیاید اما در صورتی که مقدماتی را وزارت ارشاد فراهم کند، منتشر می شود.

کرباسچی درباره فعالیت های آتی حزب متبوعش اظهار داشت: کارگزارن همانند دیگر احزاب یک سری فعالیت، ارتباط و هماهنگی احزاب سیاسی انجام می دهند.

برچسب ها:
روراستی ، رفسنجان ، ناطق نوری
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :