معاون فناوری اطلاعات بسیج

  • شناسه خبر: 239
معاون فناوری اطلاعات بسیج

                                                                                    معاونت فناوري اطلاعات بسيج اعلام كرد: حملات شديد سايبري به وب سايت هاي بسيج در آستانه انتخابات                                                                       با توجه به نزديك شدن ايام انتخابات و مشاركت بسيج در خلق حماسه سياسي، عوامل استكبار اين بار از لهستان اقدام به حملات سايبري به وب سايت هاي بسيج و در راس آنها، پايگاه اينترنتي بسيج […]

imagesCA76M87B                                                                                    معاونت فناوري اطلاعات بسيج اعلام كرد:

حملات شديد سايبري به وب سايت هاي بسيج در آستانه انتخابات                                                                       با توجه به نزديك شدن ايام انتخابات و مشاركت بسيج در خلق حماسه سياسي، عوامل استكبار اين بار از لهستان اقدام به حملات سايبري به وب سايت هاي بسيج و در راس آنها، پايگاه اينترنتي بسيج (Basij.ir) نموده اند.

به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج، با آغاز دور جديد فعاليت هاي بسيج از ابتداي سال جديد در زمينه خلق حماسه سياسي و حماسه اقتصادي در كشور و حضور گسترده بسيجيان در عرصه نبرد سايبري، معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان بسيج مستضعفين اعلام كرد: با توجه به نزديك شدن ايام انتخابات، عوامل استكبار جهاني دور جديدي از حملات سايبري را به وب سايت هاي بسيج و در راس آنها پايگاه اينترنتي بسيج Basij.ir شروع نموده اند. طبق اين گزارش، حملات سايبري فوق در قالب يك حمله اينترنتي توزيع شده از آي پي هاي (IP) متعدد مربوط به كشور لهستان مي باشد كه از ابتداي رصد اين حملات، اقدامات دفاعي از سوي معاونت فاواي بسيج انجام شده است. اين حملات كه همچنان ادامه دارد با مانيتورينگ لحظه اي، تشكيل تيم هاي اجرايي ويژه و اقدام براي خنثي سازي و مقابله با حملات توسط نيروهاي سايبري بسيج كنترل و دفع مي شود. لازم به ذكر است طبق پيگيري بعمل آمده از مبادي مربوطه، عاملان حملات سايبري از كشور لهستان به چندين جاي مختلف كشور در حال حمله هستند كه تاكنون به موفقيت چشمگيري دست نيافته اند. از ابتداي سال جاري تا كنون، سازمان بسيج مستضعفين و در راس آن سردار نقدي رياست اين سازمان با بررسي دقيق و تبيين فرمايشات مقام معظم ولايت براي ايجاد و خلق حماسه سياسي و حماسه اقتصادي اقدام نموده اند. ايشان در همين راستا برگزاري انتخابات با حضور حداكثري، امن و ايمن در انتخابات را در خلق حماسه سياسي اعلام نموده است. همچنين اصلي ترين حماسه سياسي در عرصه جهاني را شناساندن ظلم و جنايات آمريكا به دنيا و نمايش پوشالي بودن قدرت آمريكا معرفي نموده اند كه برخي سخنراني هاي سردار نقدي طي يك ماه اخير بويژه افشاي توطئه هاي دشمن در پروژه كشته سازي و … باعث واكنش هاي شديد و عصبي دشمنان و رسانه هاي وابسته شده است. بسيج مستضعفين اين حملات و واكنش ها را نشاني از عملكرد صحيح رسانه اي در راستاي اجراي فرامين مقام معظم ولايت حضرت امام خامنه اي عزيز مي داند و اميدوار است بتواند در زمينه خلق حماسه سياسي و حماسه اقتصادي همانطور كه در ترويج اقتصاد مقاومتي موفق بوده است، پيشتاز باشد. گفتني است اين نخستين باري است كه اين حملات سايبري رسانه اي مي شود. آنگونه كه اسماعيل احمدي – مدير پايگاه اينترنتي بسيج – مي گويد: طي سه سال اخير حملات بي شماري صورت گرفته كه دشمن با رصد برنامه هاي خاص و بويژه سخنراني هاي مهم رييس سازمان بسيج مستضعفين در ايام و مناسبت هاي ويژه و در مجامع خاص از آنجايي كه اين سايت مرجع اصلي اخبار سردار نقدي مي باشد، حملات را تشديد مي كرد كه نياز نمي ديديم اين موضوع را رسانه اي كنيم.

برچسب ها:
حملات سایبری سایبری
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :