وزیر راه: مسکن مهر خلاف سیاست‌های امام و رهبری است!

 • شناسه خبر: 4350
وزیر راه: مسکن مهر خلاف سیاست‌های امام و رهبری است!

به گزارش روراستی، عباس آخوندی در حاشیه مراسم سالگرد افتتاح حساب 100 حضرت امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه اواخر سال گذشته اعلام کردید که پیگیر افزایش سقف وام مسکن هستم آیا هنوز هم بر روی این موضوع تاکید دارید، گفت: پیگیر افزایش سقف […]

به گزارش روراستی، عباس آخوندی در حاشیه مراسم سالگرد افتتاح حساب 100 حضرت امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه اواخر سال گذشته اعلام کردید که پیگیر افزایش سقف وام مسکن هستم آیا هنوز هم بر روی این موضوع تاکید دارید، گفت: پیگیر افزایش سقف وام مسکن هستم تا امسال نیز سقف وام خرید و ساخت مسکن افزایش یابد.

وی اضافه کرد: به افزایش سقف وام مسکن در سال جاری امیدوار هستم.

آخوندی در پاسخ به این سئوال که شما امروز نیز به پروژه مسکن مهر دوباره حمله کردید دلیل این همه انتقاد از مسکن مهر چیست، گفت:بنده معتقد هستم اگر  این مسائل کالبد شکافی نشود بازهم اشتباه می‌شود.

وی به سئوال خبرنگار فارس که پرسید شما به عنوان وزیر نیز نباید اشتباه کنید، اینگونه پاسخ داد: همه جامعه در خصوص مسکن مهر باید به یک اجماع برسند.

آخوندی خاطرنشان کرد: مسکن مهر برخلاف تمام سیاستهای ابلاغی حضرت امام و مقام معظم رهبری است چرا که در آن سیاست‌های ابلاغی گفته شده که دولت مداخله نکند اما این حداکثر مداخله بود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در پروژه مسکن مهر گفته شده بود که واحدهای مسکونی در مکان‌های قابل سکونت و دارای خدمات زیربنایی تامین و احداث شود اما اینطور نشد.

وی افزود:در سیاستهای ابلاغی حضرت امام گفته شده بود که مسکن را خود مردم بسازند اما مسکن مهر را دولت احداث کرد و خدمات زیربنایی آنها هنوز مشکل دارد.

وی تصریح کرد: این‌ها را باید با شفافیت بگوئیم که یک بار دیگر همه ما اشتباه نکنیم؛اینکه مدام می‌گویم برای این است که که دوباره همواره امکان اشتباه وجود دارد.

برچسب ها:
روراستی،رفسنجان مسکن مهر
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • پوریایی

  باتشکرازشما اگرفرزند یکی از مسئولان در یکی ازاین مدارس درس میخواند تا حالا همه چیز سروسامان پیداکرده بود...

  پدر

  من هرروز که به دنبال بچه ام می روم ...نگرانم که خدایی نکرده اتفاقی برای دانش آموزی نیفتاده باشد...باتشکرازشما که این معضلات را بازگو می کنید...

  ولی دانش آموز

  با سلام وتشکرازاطلاع رسانی شما... آقای شهردار...فکرکنید اینجا هم ماهونک است...کنارمدرسه علوی...

  مریم

  دانش آموزمدرسه فرهنگیانی که با این بی فرهنگی مواجه شود...چه شود...

  پدر

  باسلام خدا بخیر کند...من هرروز که به دنبال فرزندم می روم دعا می کنم اتفاقی نیفتاده باشد...خداخیرتان دهد که اطلاع رسانی کردید..

  علی

  باتشکرازشما...کاش یک سرعت گیردراین خیابان برای محافظت از جان بچه ها درست می شد....

  ولی دانش آموز

  با تشکرازاطلاع رسانی شما...امیدوارم مسئولین حداقل کمی دل نگران فرزندان ما باشند....اگرفرزند خودشان در یکی از این مدارس درس میخواند تا حالا به این وضعیت سروسامانی داده بودند.

  جلیل شعبانی

  از آقای حامد قاسمی بابت گرفتن این عکس های زیبا وبیاد ماندنی تشکر میکنم یا علی مدد