280 مورد بازدید از داروخانه های رفسنجان / 70 مورد تخلف ثبت شده

  • شناسه خبر: 4701
280 مورد بازدید از داروخانه های رفسنجان / 70 مورد تخلف ثبت شده

امنیت سلامت غذایی در برنامه ریزی سال 93 قرار دارد و قصد داریم نظارتها را در سال جاری بیشتر کنیم تا با کشف مواد غذایی  ناسالم  و قاچاق و داروهای قاچاق امنیت و سلامت غذایی مردم تامین شود. به گزارش روراستی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت : در ده سال گذشته […]

امنیت سلامت غذایی در برنامه ریزی سال 93 قرار دارد و قصد داریم نظارتها را در سال جاری بیشتر کنیم تا با کشف مواد غذایی  ناسالم  و قاچاق و داروهای قاچاق امنیت و سلامت غذایی مردم تامین شود.

P1070966

به گزارش روراستی، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت : در ده سال گذشته تنها دو داروخانه به دلیل تخلفات سنگین پلمپ شدند و بیشتر داروخانه های متخلف با تذکرات شفاهی و کتبی پی به اشتباهات خود بردند. سال گذشته 280 مورد بازدید از داروخانه های سطح شهرستان انجام شد که از این تعداد بازدید 70 مورد تخلف ثبت شد.

لیلی چیت چی با بیان اینکه 35 داروخانه در سطح شهرستان رفسنجان وجود دارد  تصریح کرد : در خصوص ارائه داروهای بیماران صعب العلاج دو داروخانه شبانه روزی داریم که سومین آن نیز در شهر بهرمان تاسیس شده و شروع به کار کرده است.

وی افزود: فرهنگ عموم در چگونگی مصرف داروهای شیمیایی و گیاهی  باید ارتقاء یابد  و  همچنین تمرین عادات خوب و سالم و به کار بستن این عادات در تمام مراحل زندگی و دوری جستن از عادات زیان بار و غیر سالم از شیوه زندگی سالم است .

برچسب ها:
دارو رفسنجان روراستی غذا
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • بازرس

    تو یکی از داروخانه ها دیدم حضرت خانم از ۲ تا ۷ صبح شیفت دارد بعد از ۷ صبح تا ۲ عصردر محل کار باید باشد بنظر شما کدام گزینه صحیح است گزینه ۱ هردو را می رود تازه در جلسات بعد از ظهر هم شرکت می کند سریالهای شبکه های مختلف را هم می بیند گزینه ۲ به هرکدام سرکی می کشد گزینه ۳ امور مربوط به داروخانه که به خودش برمی گرده اگر نرود طوری نمی شود برو بچ داروخانه هم راحت گزینه ۴ اصلا به توچه گزینه چهار صحیح است