بیانیه دانشجویان و طلاب شهرستان رفسنجان در رابطه با کناره گیری ولایتی از صحنه انتخابات

  • شناسه خبر: 510
بیانیه دانشجویان و طلاب شهرستان رفسنجان در رابطه با کناره گیری ولایتی از صحنه انتخابات

  به گزارش  روراستی، جامعه روحانیون و دانشجویان شهرستان رفسنجان در رابطه با کناره گیری ولایتی از صحنه انتخابات بیانیه ای صادر کرده اند که متن آن به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم بزرگی می گفت: ما اگر مسلط بر تاریخ نباشیم محکوم به تکرارگران هستیم، ما اگر قبول داریم که ولایت […]

 

به گزارش  روراستی، جامعه روحانیون و دانشجویان شهرستان رفسنجان در رابطه با کناره گیری ولایتی از صحنه انتخابات بیانیه ای صادر کرده اند که متن آن به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بزرگی می گفت: ما اگر مسلط بر تاریخ نباشیم محکوم به تکرارگران هستیم، ما اگر قبول داریم که ولایت فقیه در طول ولایت امیرالمومنین(ع) و نور فروزان ولایت فقیه همان نور اشرافی امیر المومنین (ع) است، پس باید در راه ولایت گام برداشت، بلکه باید با سر دوید و حتی سرداد و حواس ها را جمع کرد و چشم ها را باز نگه داشت که نکند تاریخ تکرار شود و علی زمانه همانند جد غریبش لب به گلایه بگشاید، همانگونه که مولای متقیان علی (ع) از زمانه گلایه کردند؛ که ای کاش صرافی پیدا میشد و ده تن از یاران من را می گرفت و در عوض یک نفر از یاران معاویه را به من میداد که آنها در باطلشا ن ثابت قدم اند اما یاران من در حقشان ثابت قدم نیستند….

تاریخ به ما ثابت کرده است که ولایت پذیری و عشق به ولی یک حرف نیست، بلکه باید در طول نور اشرافی ولی بود و همرنگ شد و عشق ورزید.

چه زیبا سرود شاعر:

آنکه او همرنگ یار خوبش نیست                                  عشق او هم آب و رنگی بیش نیست

اما صد حیف و فغان از اینکه یاران طریقت که یاد و ذکرشان  در کنار ولایت مطلقه فقیه همیشه باعث دلگرمی امت و شیعیان جهان بوده است، اکنون فعل و عمل و موضع گیریشان سبب خوشنودی دشمنان شده است. امروز ما تاریخی را رقم خواهیم زد که آیندگان بر آن نظر خواهند افکند و بدا به حال ما؛ اگر عملمان، بود و نبودمان باعث رنجش ولی امر مسلمین شود و اسبابی را فراهم آورد که نا اهلان را بر  یگانه کشورشیعی جهان، که چشم امید تمام شیعیان و آزادی خواهان جهان به او دوخته شده است مسلط کند و دشمنان را شاد کند.

امیر المومنین (ع) فرمودند: سوء التدبیرسبب التدمیر؛مبادا که سوء تدبیر امروزمان باعث خانه خرابی فردایمان شود.

از دیرباز امت ولایی، جناب دکتر ولایتی را به تدبیر در امورمی شناختند. امروز شرایط به گونه ای رقم خورده است که اگر حرکتی صورت نپذیرد و قدمی برداشته نشود و همبستگی بوجود نیاید سالهای بعد خود را ملامت خواهیم کرد، این ایام، ایامی است که راه و شدت حرکت نظام را در ادامه مسیر در سالهای بعد مشخص می کند.

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ولایتی به قول حافظ شیرین سخن، ما ز یاران چشم یاری داشتیم… و داریم .اینک نیز چشم امیدمان به تدبیر شما است.

در حال حاضر با شرایطی که بوجود آمده است امت اسلامی و تمامی مردمان پیرو حزب الله لحظه شماری می کنند که یار دیرینه انقلاب به عهد خود وفا کند و با این عمل خویش خود و یاران ولایت را شاد و دشمنان ولایت را مأیوس تر از همیشه بگرداند.

والسلام علی من التبع الهدی

منبع: خانه خشتی

برچسب ها:
بیانیه دانشجویان و طلاب شهرستان رفسنجان در رابطه با کناره گیری ولایتی از صحنه انتخابات
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :