روراستی گزارش می دهد؛

پولی که از جیب مردم رفسنجان به جیب یزدی ها ریخته شد

 • شناسه خبر: 55039
پولی که از جیب مردم رفسنجان به جیب یزدی ها ریخته شد

در حالی که در رفسنجان ماسک و دستکش به میزان بالایی تولید می شود و می تواند سفارش تمام ارگان ها و نهادها را برطرف کند، شهردار یزدی‌مان اقدام به خرید این اقلام از یزد برای کارکنان شهرداری کرده است.

در حالی که در رفسنجان ماسک و دستکش به میزان بالایی تولید می شود و می تواند سفارش تمام ارگان ها و نهادها را برطرف کند، شهردار یزدی‌مان اقدام به خرید این اقلام از یزد برای کارکنان شهرداری کرده است.

به گزارش روراستی، بر اساس شنیده ها از منابع موثق، آقای دهقان اهل و ساکن یزد که قبلا مشاور مهندس عظیمی زاده در شهرداری یزد بوده و در رفسنجان هم عظیمی زاده را به عنوان مشاور همراهی می کند،  به شهردار رفسنجان پیشنهاد تهیه ماسک و دستکش برای شهرداری رفسنجان را ارائه می دهد و با توجه به نیاز برخی واحدهای شهرداری به دستکش، سفارش دستکش انجام می شود که دهقان عنوان می کند امکان فروش دستکش به تنهایی وجود ندارد و باید همراه با ماسک سفارش داده شود.

ماسک های تولیدی که جناب دهقان از آن سخن گفتند و برای آن توضیح داده ظاهرا از نوع مدل بالا (نانو) بوده و قیمت شان هم مانند نامشان بالاست که البته این تفاسیر بیشتر برای بازارگرمی بوده، سرانجام پس از چند روزی مخالفت در نهایت این ماسک ها سفارش داده شده و خریداری می شود.

ماسک هایی که خریداری شده به تعداد ۲۰ هزار عدد در قالب ۱۰۰ کارتن ۲۰۰ عددی و هرکدام به مبلغ ۸ هزار تومان (در مجموع ۱۶۰ میلیون تومان)، بین کارکنان توزیع شده است.

حال از نحوه چنین سفارشی که بگذریم، به درآمدزایی شهردار دلسوز یزدی مان برای همشهریانش می رسیم در حالی که تولید ماسک و دستکش در رفسنجان انجام می شود و می توانست این درآمدزایی را برای مردم رفسنجان داشته باشد و بودجه شهرداری که از جیب مردم رفسنجان تأمین می شود را در جیب یزدی ها خالی نکند.

حتی اگر منبع بودجه ای که در اختیار خرید این سفارشات از یزد شده از سایر منابع و خارج از بودجه شهرداری هم باشد، بنظر نمی رسد منصفانه باشد که این خرید خارج از رفسنجان صورت گیرد ضمن اینکه برگزاری مناقصه فراموش نشود.

شایان ذکر است: اسناد مربوط به این خرید نزد روراستی موجود است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
رفسنجان شهردار رفسنجان عظیمی زاده ماسک یزد
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • همشهری

  خوب دیگه شهر به این بزرگی قطع رجاله مگه این قدر مرد یا خانم توانمند هست توی این شهر که می تونن شهردار باشند ولی متأسفانه شورای شهر حواسشون نیست

  منتقد

  چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است پس شورای شهر چه غلطی می کنه مگر خوابن از مردم رأی گرفتن که مواظب باشن و نظارت کنند به کار شهرداری ولی دستشون توی دست همدیگر است رفیق دزد و شریک قافله

  مسعود

  چرا شهردار توانمند رو مغرضانه متهم میکنید اینهمه بافتی ها و شهر بابکی ها و پا قلعه ایها فرصتهای شغلی رو درمس و منطقه ازاد تجاری از بچه رفسنجونی ها گرفتن چرا اینها رو منعکس نمیکنید