رئیس هیأت کاراته استان: رحمانیان همچنان رئیس هیأت کاراته رفسنجان است/کار دوستان دورزدن هیأت کاراته استان بود

  • شناسه خبر: 57853
رئیس هیأت کاراته استان: رحمانیان همچنان رئیس هیأت کاراته رفسنجان است/کار دوستان دورزدن هیأت کاراته استان بود

رئیس هیأت کاراته استان کرمان گفت: رحمانیان قویّا رئیس هیأت کاراته شهرستان رفسنجان است و در صورتی که خودش نخواست بماند، باید استعفا دهد.

رئیس هیأت کاراته استان کرمان گفت: رحمانیان قویّا رئیس هیأت کاراته شهرستان رفسنجان است و در صورتی که خودش نخواست بماند، باید استعفا دهد.

به گزارش روراستی، امیری رئیس هیأت کاراته استان کرمان در گفت وگو با خبرنگار ما  در خصوص انتخاب سرپرست هیأت کاراته شهرستان رفسنجان اظهار کرد: برای اینکه اذهان همه دوستانم در رفسنجان به ویژه کاراته کاها رفسنجانی و خود شما که به نکته ریزی اشاره کردید، روشن شود؛ آن چه اتفاق افتاده؛ ابتدا آقای شیخ پور و سپس آقای خواجه پور، به بنده زنگ زدند و گفتند می‌خواهیم آقای رحمانیان را بنا به دلایلی تغییر دهیم و فردی به جای ایشان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: ما در مرحله گفت و گو بودیم، بلافاصله یک نامه پیشنهاد به دفتر ما فاکس شد با این مضمون که فردی به نام آقای مجید نجفی را معرفی می کنیم؛ یعنی چیزی شبیه اینکه فکر کنیم عملا توپ را در زمین حریف پرتاپ کردن است.

امیری خاطرنشان کرد: ما هم گفتیم به هر حال وظیفه هیأت این است که پاسخ دهد یا عوض نمی کنم یا اینکه با فردی که معرفی شده جلسه بگذارم اگر برنامه ها، راهکارها و..به تأیید هیأت کاراته استان رسید، پس از تأیید بر اساس نامه ای که ارسال شده بازگشت و نتیجه حکم را ما صادر می کنیم.

رئیس هیأت کاراته استان کرمان با بیان اینکه در صورتی که رحمانیان رئیس هیأت کاراته رفسنجان  است و هنوز در حال فعالیت هم هست، افزود: باید هر ایراد و مشکلی که دارد به اثبات برسد به گفته ها که نمی شود اکتفا کرد و شکایتی نوشته شود و شکایت هم به اثبات نرسد.

وی تصریح کرد: این کار کاملا غیرحرفه ای بود که صورت گرفت و نباید صورت می گرفت، در حقیقت دورزدن هیأت کاراته استان و عدم رعایت قانون بود.

امیری در بخش دیگری از این گفت و گو ابراز داشت: خواجه پور با من تماسی داشت و خواست در جلسه ای که ما در استان داشتیم و اصلا پیرامون مسائل دیگری بود، حضور یابد و ما در خلال آن جلسه گفتیم اکنون که آمده اند نشستی داشته باشیم، نه حکمی صادر کرده ایم و نه قرار است حکمی در این خصوص صادر شود، رحمانیان قویّا رئیس هیأت کاراته شهرستان رفسنجان است و در صورتی که خودش نخواست بماند باید استعفا دهد.

وی در خصوص نجفی گفت: وی دارای شخصیت اجتماعی بسیار بالاست، اما شاید برای هیأت کاراته ما مفید نباشد، بنابراین نباید نام او را به عنوان سرپرست هیأت کاراته در سایت ها و جراید منتشر می کردند و رئیس هیأت کاراته را که در حال فعالیت است از نظر روحی و روانی به هم بریزد که اصلا کار خوبی نبود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
استاد رحمانیان رفسنجان روراستی هیات کاراته ورزش و جوانان
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :
  • تفرشی

    بنام خدا جای بسی تعجب است کسیکه قهرمان جهان بوده وبسیار متواضع وکاری ودلسوز ومدیرو سالها ایشان وخانواده برای کاراته رفسنجان زحمت کشیده ان هم با تمام وجود چطور بعضی از افراد به خود اجازه میدهندکه چنین حرفی را مطرح کنند تنها یک مورد میتواند باشد حسادت وبینش پایین من جای اقایون بودم عذر خواهی میکردم وطلب بخشش