هرمس، شلیک به صلح جهانی

  • شناسه خبر: 5925
هرمس، شلیک به صلح جهانی

هرمس، شلیک به صلح جهانی هر روز و به صورت مستمر در گوشه‌اي از جهان به بهانه های واهی از جمله تروریست، حقوق بشر، سلاح های کشتار جمعی…و شاهد كشتار انبوه مردم و تخريب و انهدام منابع و سرمايه‌ها و زيرساخت‌هاي ملي آنها در اثر بمباران و انبوه آتش ويرانگر دشمنان بوده و اين روند […]

هرمس، شلیک به صلح جهانی

هر روز و به صورت مستمر در گوشه‌اي از جهان به بهانه های واهی از جمله تروریست، حقوق بشر، سلاح های کشتار جمعی…و شاهد كشتار انبوه مردم و تخريب و انهدام منابع و سرمايه‌ها و زيرساخت‌هاي ملي آنها در اثر بمباران و انبوه آتش ويرانگر دشمنان بوده و اين روند متوقف نشده و ادامه خواهد يافت.

همانطور که در نوشتار قبلی”صلح کمدی تهوع آور هزاره سوم“نوشتیم، اجتناب‌ناپذير بودن وقوع جنگ‌ها در طول تاريخ بشري، وقوع حداقل 4 جنگ مهم در حريم مرزهاي سرزمين ميهن اسلامي در چند ساله اخير از اهداف راهبردي اردوگاه نظام سلطه به سرکردگی آمريكا در محاصره، مهار، تضعيف و براندازي جمهوري اسلامي می باشد.

فرستادن هرمس، پهباد رژیم غاصب صهیونیستی نشان دهنده عمق وجود طيف گسترده تهديدات بالقوه و بالفعل كانون‌هاي بحران در پيرامون كشورمان است. فلذا حسب الفرمان فرمانده کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای نبايد مرعوب تهديدات دشمن گرديد، از آن مهمتر این که مي‌بايست با اقدامات و تدابير موثر دفاعي، خود را آماده مقابله با تهديدات بالقوه و بالفعل دشمن نمود.

حملات اخیر رژیم اسرائیل به خاک سوریه، غزه، لبنان و فرستادن پهباد به عراق و ایران به هر صورت تجاوز آشکار محسوب می‌شود و در شرایط فعلی و در بحبوحه بیداری اسلامی در منطقه، مي‌تواند تبعات وسيعي در بر داشته باشد. آمریکا، اسرائیل و اصولا اردوگاه نظام سلطه می‌بایست قبل از شعله‌ورتر شدن منطقه غرب آسیا بواسطه حماقت‌های حساب نشده به هزینه های این امر به مردم اروپا و آمریکا و صلح جهانی توجه نمایند.

پرواز پرنده پنهانکار هرمس در فضای ایران اسلامی، سوالات فراوانی را در ذهن تداعی و معانی می نماید از آن جمله، آیا تهدیدات پیاپی اسرائیل علیه ایران مبنی بر حمله نظامی از حد و قواره تهدید خارج شده و به حد و اندازه حمله نظامی نزدیک شده است. یا اینکه صهیونیست ها از این تهدیدها قصد دیگری با هدف پیش کشیدن مسیرهای دیگر را دارند. غاصبان قدس شریف باید بدانند جمعیت ایران ده برابر جمعیت اسرائیل است و نیروهای مسلح آن نیز از همین جمعیت ناشی می‌شود.

همه دنیا می داند که کشور آمریکا شریک استراتژیک اسرائیل به تنهایی با 7000000000 میلیارد دلار بودجه نظامی بیش از 50 درصد قدرت نظامی دنیا را در اختیار دارد و بعنوان شیطان بزرگ می‌تواند معادلات زیادی را در جهان رقم بزند و دانشی تحت عنوان تحریم و 5+1 را اداره نماید اما همین آمریکا بلاشک با مشکلات فراوانی در حوزه های مختلف روبروست و توانایی استفاده از همه ظرفیت‌های خود را ندارد و ما به فرموده خمینی کبیر و سلف صالح او فر مانده کل قوا امام خامنه ای تا آخرین نفر و تا آخرین منزل و تا آخرین قطره خون، برای اعتلای کلمه الله ایستاده ایم.

هوشنگ حمزه نژاد

برچسب ها:
رفسنجان روراستی
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :