یادداشت//

آقای «نماینده» ولایتمداری در عمل ثابت می شود!

 • شناسه خبر: 62742
آقای «نماینده» ولایتمداری در عمل ثابت می شود!

در حالی نماینده مردم رفسنجان و انار را همچنان در جلسات و جمع ها بدون ماسک می بینیم که حواشی دیگری هم این روزها در کنار نزدن ماسک برای وی ایجاد شده که ولایتمداری آقای جلالی را زیر سؤال می برد.

در حالی نماینده مردم رفسنجان و انار را همچنان در جلسات و جمع ها بدون ماسک می بینیم که حواشی دیگری هم این روزها در کنار نزدن ماسک برای وی ایجاد شده که ولایتمداری آقای جلالی را زیر سؤال می برد.

به گزارش روراستی، طی دو سال سایه کرونا بر سر جامعه گسترانیده شده و ستاد کرونا شیوه نامه های بهداشتی را برای عموم جامعه در نظر گرفته که همه آحاد جامعه اعم از کودک، بزرگسال، کارمند و کارگر، فروشنده و … باید آنها را رعایت کنند.

یکی از دستوراتی که مرتبا از سوی ستاد کرونا روی آن تأکید شده، زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

از آنجا که رهبر معظم انقلاب به عنوان الگو، پیشوا و ولی جامعه، همواره با ماسک وارد جلسات شده و در سخنرانی های خود بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی تأکید دارند و فصل الخطاب را دستورات ستاد کرونا می دانند، اما متأسفانه نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، نسبت به این تأکید مقام معظم رهبری که برای آحاد جامعه به منزله یک فتوا و امر حکومتی ست، اعتقادی ندارد و علی رغم تذکرات خبرنگاران و طعنه های شهروندان که چرا نماینده ماسک نمی زند، شاهد حضور وی در جلسات و جمع ها، بدون ماسک هستیم و گاهی ماسک آقای جلالی زیر چانه اش دیده می شود در حالی که این نوع زدن ماسک هم از سوی کارشناسان بهداشت و درمان مردود اعلام شده است.

اکنون که در ابتدایی ترین قضیه، یعنی زدن ماسک، دستور رهبری رعایت نمی شود، در سایر موارد متعدد که این روزها مطرح است، آیا می توان اعتماد کرد که از مسیر ولایتمداری تخطی صورت نگرفته و نخواهد گرفت.

ولایمتداری در عمل باید نمود کند!

البته در این خصوص گفتنی ها زیاد است که ه در زمان مناسب و به صورت مبسوط به ان خواهیم پرداخت.

برچسب ها:
حجت الاسلام جلالی ماسک نماینده ولایتمداری
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مرتضی نصراللهی

  خدارو شکر که مفهوم ولایت مداری رو به ما یاد دادید، سوالم اینه که شما که درس ولایت مداری تدریس میکنید مقام معظم رهبری در خصوص تضعیف و تخریب چیزی نفرمودند؟؟؟

  حسن زینلی صالح آباد

  سلام سوُ تعبیر نشود و فورآ بی غل و غش بودن و بی ریا بودن ایشان را به ولایت مداری نبرید که این خود گناهی سنگین و شاید هم کبیره ولایت امامت از اصول دین ایشان و همه ما می باشد چگونه است که شما روزنامه نگار حتی حرمت نماینده مجلس شورای اسلامی که نماینده هشتاد چند میلیون ایرانی است اگر از روی ملت قهرمان ایران اسلامی شرم نمی‌کنید لا اقل بر اساس اعتقادات خودت و پدر و مادرت و همه ریش سفیدان خانواده ات از خداوند بترس و اصول دین بنده عزیز خداوند را قضاوت نکنید...

  پورطالبی

  ای بابا مشکلات مردم حل بشه نماینده ماسک نزنه ...نزدن ماسک خودشون مریض میشن ..ای بابا کجارو گرفتین

  پیام خوان

  جای تعجب نیست مادر جهان چهارم بسر می بریم ینی یک پله پایین تر از جهان سوم این کار نماینده هم جای بحث برانگیزی نداره همش داره شعار میده هرجا شعار زیاد بود عمل و اجرا به زیر صفر سقوط می کند این قافله از قافله سالار خراب است. به یزدان که ما گر خرد داشتیم چنین نماینده ای کی داشتیم