دلیل مخالفت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای جذب متخصص ایمونولوژی در رفسنجان چه بود؟

 • شناسه خبر: 67907
دلیل مخالفت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای جذب متخصص ایمونولوژی در رفسنجان چه بود؟

طی روزهای اخیر حواشی از عدم پذیرش یک دکتر متخصص ایمونولوژی در رفسنجان توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مطرح می شود که ماجرا در گزارش زیر تشریح شده است.

طی روزهای اخیر حواشی از عدم پذیرش یک دکتر متخصص ایمونولوژی در رفسنجان توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مطرح می شود که ماجرا در گزارش زیر تشریح شده است.

به گزارش روراستی، علیرغم اعلام نیاز به فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی در رفسنجان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان این درخواست را رد کرده و اعلام می کند که با توجه به عدم تعریف تخت ایمونولوژی و آلرژی در بیمارستان های رفسنجان این موضوع منتفی بوده و نیاز به چنین متخصصی در رفسنجان نیست.

براساس شائبه هایی که مطرح می شود، تشابه تخصص دکتر مربوطه با رشته تخصصی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان دلیل این مقاومت و اعلام عدم نیاز به آن است.

اما در گفت وگو با دکتر محمدی شاهرخی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، وی ضمن رد این شائبه ها اظهار کرد: در خصوص نیاز به نیروهای فوق تخصص معاون آموزشی نظر می دهد و نیاز نیروهای تخصصی توسط معاون درمان اعلام می شود که معاون درمان توجیه نبوده و با نامه موردی اعلام نیاز می کند در صورتی که هیچ دانشگاهی موردی نامه ارسال نمی کند.
وی اضافه کرد: نیازهایمان را شهریورماه به وزارتخانه اعلام کرده ایم و این رشته جزو نیازهایی که ارسال شده نبوده است.
محمدی شاهرخی با بیان اینکه کم لطفی برخی از دوستان یا بی تقوایی بوده که نامه هایی که مربوط به یک ارگان است را در فضای مجازی منتشر کردند، اضافه کرد: البته از طریق حراست دانشگاه پیگیری کرده و برخورد می کنیم.

وی تصریح کرد: رشته ایمونولوژی و آلرژی اولویت دانشگاه نیست چون برای هیچ یک از بیمارستان های ما تخت این رشته تعریف نشده است.

محمدی شاهرخی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود چون رشته پزشکی که قرار بود به رفسنجان بیاید با رشته شما یکی بوده و شما دغدغه از دست دادن بیماران تان را داشتید که مخالفت کردید، توضیح داد: اولا نامه ای که این خانم دکتر گرفته بود با لابی گری و غیرقانونی بوده ثانیا سال گذشته هم در زمان ریاست دکتر علی اسماعیلی ندیمی نیز این درخواست رد شده بود و آن زمان که من کاره ای نبودم!.
.

برچسب ها:
ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان فوق تخصص آلرژی معاون درمان
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • عباس

  ایشان phdایمونولوژی داره واگر توسایت نظام پزشکی سرچ کنید شماره نظام پزشکی وی آ داره یعنی آزمایشگاه میتونه کار کنه ولی به عنوان متخصص آلرژی مطب زده و فوق تخصص آسم وآلرژی رو نگذاشت بیاد رفسنجان .مطب وی کاملا غیر قانونی است متاسفانه کسی هم جلو ایشان رو نمیگیره

  علی

  سی و پنج سال پیش اولین ام آر ای ایران را در بیمارستان رفسنجان آوردند ولی حالا متاسفانه بیماران سرطانی برای پرتونگاری و شیمی درمانی به یزد مراجعه می‌کنند. سایت خوب روراستی لطفا پیگیر این قول محقق نشده رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بشوید

  عباس فاتحی

  یک نفر فوق تخصص اومده رئیس داشگاه ردش کرده .مگر تخت ایمونولوژی داریم .الان گوارش وغدد بالغین تخت جدا دارن ؟بی تقوا کسی است که برا منافع شخصی خودش نیاز شهر و مردم رو فدا میکنه ،