گردهمایی گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از مقام بازنشستگان گروه تولیدی کاشی فخار

 • شناسه خبر: 73567
گردهمایی گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از مقام بازنشستگان گروه تولیدی کاشی فخار

گردهمایی گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از مقام بازنشتگان گروه تولیدی کاشی فخار برگزار شد.

گردهمایی گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از مقام بازنشتگان گروه تولیدی کاشی فخار برگزار شد.

یه گزارش روراستی، مراسم گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه و بازنشستگان گروه تولیدی کاشی فخار با حضور جناب آقای مهندس سید رضا حسینی مدیرعامل گروه تولیدی کاشی فخار و جناب آقای مهندس سید علی حسینی،نایب رئیس گروه تولیدی کاشی فخار ومدیران ارشد این مجموعه روز چهارشنبه ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار شد.

در این همایش جناب آقای مهندس سید علی حسینی به ایراد سخنرانی پرداختند.

وی بر اهمیت نقش کارگران در توسعه و پیشرفت صنعت کاشی تأکید کرد و از تلاش‌های بی‌وقفه آنها قدردانی نمود. وی اظهار داشت که ارتقای کیفیت زندگی کارگران و بهبود شرایط کاری از اولویت‌های اصلی گروه تولیدی کاشی فخار است.

مهندس سید علی حسینی نیز در ادامه سخنان خود به برنامه‌های آتی گروه تولیدی کاشی فخار برای حمایت از کارگران اشاره کرد و از تلاش‌های مستمر برای بهبود شرایط کاری خبر داد. وی افزود که همدلی و همکاری بین کارگران و مدیران از عوامل کلیدی در دستیابی به اهداف مشترک است و همچنین در انتهای سخنرانی به موضوع راه اندازی خط تولید جدید این مجوعه در سال جاری پرداخت که این مجموعه برای بهبود روند خود برنامه جذب نیرو را به صورت مشخص اعلام کرد.

در ادامه مراسم  شریفی رئیس اداره کار شهرستان رفسنجان به اهمیت نقش ادارات کار در حمایت از حقوق کارگران پرداخت و برنامه‌های مختلفی را برای بهبود وضعیت کارگران معرفی کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و جوایز از کارگران نمونه و بازنشستگان تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها:
کارگر کاشی فخار
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط روراستی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • F.h.n

  روح مرحوم حاج سیدمحمد حسینی فخار شاد و یادشان گرامی باد.

  کیان

  بیاین مرد باشیم، تا طغی به طوغی میخوره تجمع، همین کار رو هم بلد نیستیم، من خودم کشاورز هستم، یکی از روستاهای چناران مشهد مقدس، همین امروز همسایه من که تراکتور داره، تقریبا ۳هزار گازوئیل رو آزاد فروخت، نزدیک به ۱۰تا تراکتور اینجا هست، اکثرشون گازوئیل سهمیه ای میگیرند، برای شخم زمین خودشون و کسانی که تراکتور ندارند، دولت هم بر همین اساس سوخت میده، غافل از اینکه آقا زمین خودشو حاضر میکنه، سوخت اضافه رو بازار آزاد میفروشه، اگه امید داریم کشور درست بشه، هر صنفی از خودش شروع کنه، قرار نیست نون هر کسی تا آخر از بیت‌المال تهیه بشه، جهاد کشاورزی هم باید لیست تراکتور هایی که برای دیگر کشاورزان شخم میزنن از روستا ها تهیه کنه، که سهمیه دولتی بگیره. دیگه باید اصلاح بشه، بریز و بپاش ومطالبه ناحسابی کشور رو نابود کرده، دولت جدید این مسأله رو لحاظ کنه، که حق از کسی ضایع نشه.